Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ebböl most mi igaz? Ha leszáll...

Ebböl most mi igaz? Ha leszáll a has akkor már nincs sok idö hátra. Vagy ez is vmi babona? Muszák, ogy lemenjen a has? 37km

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 13:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem babona, befordul a magzat a szülőcsatornába, s ez látszik a hason. Nem muszáj, de 98%-ban így van. Hacsak nem harántfekvéses, vagy nagyon erős hasizom miatt nem mutatja meg a has..
2009. okt. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem változott a hasam, vagyis én nem vettem észre.
2009. okt. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

nekem vajudás alatt szállt le a hasam.egész addig fenn volt.41.hétre szültem.

7 hetes kisfiu anyukája

2009. okt. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem gyenge volt a hasfalam, már a 30. héten mindenki azt kérdezgette, mikor szülök, mert nagyon lent van a hasam.
2009. okt. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
És a baba meddig tud befordulni?
2009. okt. 21. 13:43
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem nem szállt le a hasam. A barátnőmnek igen, 32.hét környékén és a kiírt napon szült.

A babák bármikor megfordulhatnak, az utolsó pillanatban is, csak arra már nagyon kevés az esély a vége felé. Nekem nem fordult meg, így császároztak a 39. héten. De esély mindig van.

2009. okt. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem sem szállt le a hasam, a baba túl fentmaradt és ez gond volt a vajúdás alatt, így 12 órával később már császároztak.A baba az utolsó pillanatokban is képes megfordulni, de egyre nehezebb neki.

Még nem fordult be a babád??

2009. okt. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát 28 hétig faros volt utána befordult 28 hétre de szerintem megint faros lehet mert nagyon fennt van a hasam és ebböl gondolom most vok 37 hetes majd 26-án kéne mennem uh-ra.Kislányom lesz nemtudom ez jelente vmit még van hátra 18 napom.
2009. okt. 21. 14:04
 9/17 A kérdező kommentje:
Ja és egy ujjnyira már nyitva vok. Lehet császár lesz a vége?Meg a derekamba ilyen erös lüktetést érzek.
2009. okt. 21. 14:08
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem a lányom a 30. héten fordult meg.

Annyira lent volt a feje, hogy az UH-n a doki már szinte a nunimnál tartotta az uh fejet, hogy mérni tudja.

Nekem az utolsó hetekben naponta többször is változott a pocim helyzete.

pl. reggel nst-n egy néni azt mondta, hogy "ó, maga még ma megszül, annyira lent van a hasa", délután anyósom rám nézett és közölte, hogy "de jól érzi bent magát a gyerkőc, nem ég a gyomrom, hogy ennyire fent van a pocakom"?

Szóval elvileg a leszálló has lehet jel, de nekem még a szülőszobán sem volt (szerintem) igazán lent.

Simán szültem, 7,5 óra alatt.

2009. okt. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!