Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Más is járt úgy, hogy szülés...

Más is járt úgy, hogy szülés előtt elment szabira az orvosa, akihez magánrendelésre járt, és még csak nem is szólt neki?

Figyelt kérdés
Elképedtem, tegnap derült ki, hogy az orvosom szabira ment 17 napra, és még csak nem is szólt nekem (9 napom van a kiírtig). Már szültem kétszer, és minden orvosom elmondta előre, hogy mikor nem lesz. Nagyot csalódtam, úgy ajánlották nekem ezt az orvost, és baromi korrekt is volt velem eddig, nem is tudom ezt a szitut hova tenni. Mennyire jellemző ez szerintetek, járt így valaki, és hogy alakult utána a helyzet a dokival?

2013. júl. 31. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az orvos is csak ember.Sosem tudhatod miért van szabin!

Akkor jogos a felháborodásod ha már hónapokkal ez előtt tudta hogy szabira megy.De ha valami komoly dolog jött közbe, és halaszthatatlan dolga van, akkor nem hiszem hogy az összes betegét körbe telefonálja.

A többi kérdésedre sajnos nem tudok válaszolni, mert én 2x szültem ügyeleten, és ilyen problémáim nem voltak szerencsére.

2013. júl. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1 héttel ezelőtt voltam nála uh-on, akkor megkérdeztem, mikor jöjjek újra. Azt válaszolta, kedden, utána meg a szülésznőm dönt majd. Tehát tudta, hogy nem lesz, csak nem mondta el. Még arra is rákérdeztem, őt hívjam-e, ha beindul, vagy a szülésznőt, erre sem mondta, hogy nem lesz. Én is kétszer szültem az ügyeletesnél, nem ezen vagyok kiakadva, csak arra voltam kíváncsi, ez emberileg mennyire gyakori. Az előző két doki megmondta, mikor nem lesz, furcsállom, hogy ő nem mondta, csak szólt a szülésznőmnek, kit ajánljon nekem helyette.
2013. júl. 31. 10:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én dokim mondta, hogy szabadságon lesz pár napot, persze akkor indult a szülés, és visszajött a szabadságáról. Nem lehet, hogy azért nem szólt, mert úgyis belföldön van, és a szülésre bemegy? Az én orvosomat is a szülésznő hívta a kórházból. Gondolom, azért kérte, hogy ne én hívjam, hogy vakriasztásra ne jöjjön fölöslegesen.
2013. júl. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát, először én is erre gondoltam, mikor azt mondta, ő keddig van, aztán a szülésznő dönt. Gondoltam szabin van, de bejön majd. Nem kevés összeget mondott a szülésért :( De nem, mert tegnap a szülésznőm konkrétan mondta, hogy azt mondta neki, reméli, megvárom (17 napot?!), míg visszajön. Pedig a múlt héten már azt mondta, nagyon nyílik a méhszáj, nem húzom sokáig. Konkrétan rákérdeztem tegnap a szülésznőmtől, hogy akkor kinél fogok szülni? Mire a szülésznőm megmondta a másik doki nevét. Harmadik baba, már sok mindent megtapasztaltam, de ezt furcsállom. Az összes létező topikot végigolvasva mindenki halálra dicséri, milyen nagyszerű orvos, a szülésznőm is őt ajánlotta, ezért is furcsállom.
2013. júl. 31. 11:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdező! Az orvosod vezetékneve nem V-vel kezdődik?

Mert nekem ő csinált ha nem is ilyet, de hasonlót nemrég. Csak pár napra ment el, de előző héten nem szólt és nekem is rosszul esett. Végül nála szültem, de lehetett volna másképp is.

2013. júl. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, M-mel. Már többször beszéltünk a szülésről, mondta, hogy mivel gyorsan szülök, ne aggódjak, ő bárhonnan beér gyorsan, stb. Rá sem gondoltam, hogy szó nélkül magamra hagy.
2013. júl. 31. 12:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi az off miatt.. De a kedves M. Doktor keresztneve P. Kezdő betűs Bajcsy-Zsilinszky kórházban is rendel? Ha Igen leírnád Privátban vagy ide mennyit kér? Most akartam menni hozzá először és látom szabin van azért gondoltam meg nagyon dicsérik! Nővérem is nála szült 3×
2013. júl. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem Ő az, másik kórház, más keresztnév :(
2013. aug. 1. 04:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!