Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vácon lehet szülni csendes...

Vácon lehet szülni csendes szüléssel? Fogadott orvosom nincs és valószínű, hogy nem is lesz.

Figyelt kérdés
Www.Csendesszules.hu/ Dr. Lenkei Gábor Méltósággal megszületni és szülni című könyve)
2013. aug. 6. 10:32
 1/5 Gyönyörűséges ***** válasza:
szia, nekem az a velemenyem h fogadott doki nelkul ez nehezn fog menni. ismerem minden mozzanatat ennek a szulesnek, jelenleg meg konyvbol de most a masodik babam igy fog remelem szuletni es ehhez meg kellett keresnem azt a dokit aki ebben partner. az ugyis doki nem biztos h meg fogja hallgatni a keresed, nem tudom arra milyenek a szuleszetek, de en nem biznam a veletlenre. Ha esetleg a parod nem lenne bent akkor dulat hivhatsz es o valamenyirre tud segiteni az elkepzeleseid ervenyesitesehez. gondold at!
2013. aug. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ezt csak fogadott orvossal és megkell beszélni vele h vállalja e!!
2013. aug. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Az az igazság, hogy bár Vác gyermekbarát kórháznak számít, a protokolltól nehezen térnek el. A doki jön, vizsgálgat, szülésznő szintúgy.

Én akkor tudnám elképzelni, ha legalább szülésznőt fogadsz. Mert ha minden oké, akkor ő elmondja a dokinak, a doki meg feléd se néz. De ügyeletben nem hiszem, hogy sikerülni fog.

2013. aug. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is egy jó szülésznőt kell ehhez fogadni! Érdemes már hónapokkal a szülés időpontja előtt tájékozódni, ki fogékony erre. Én hipnoszüléssel szültem Bp-en, de mire megbeszéltem a dokival/szülésznővel a dúlám segtségével, h mit is szeretnék, az is több konzultációs alkalomba került. Hála Istennek, végül sikerült mindent a terveim szerint átélni :)
2013. aug. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Most vagyok 18. hetes a következő szülés felkészítőre megyünk és akkor megkérdezem a szülésznőt. Terhes tanácsadás ultrahangon ilyenekről nem nagyon lehet beszélni, mert nem érnek rá. Remélem azért, valami köztes megoldást találunk majd velük. :-)
2013. aug. 7. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!