Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek meddig fájt, volt...

Nektek meddig fájt, volt érzékeny a hasatok császármetszés után?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne 11 napja császároztak és még mindig szörnyű! :(
2013. aug. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4 hete csàszàroztak,màr nem fàj,nèha kicsit èrzèkeny belûl.
2013. aug. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Első fiammal 2 hétig de az kőkemény szenvedés volt.Se nevetni, se köhögni semmit nem mertem, egy tüsszentésbe tuti belehaltam volna, pedig magas a fájdalomküszöböm.

Kisebbik fiamnál mikor a doki kiejtette a száján, h császár már lepergett az életem előttem és akár hiszitek akár nem 24 óra múlva FUTOTTAM a folyosón, fájdalomcsillapítókat se kértem már (elsőnél még kevés is volt amit adtak, sunyiban szedtem).Jöv héten jön a 3. legényke szintén császárral, hááááát reménykedek...

2013. aug. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyèbkènt nekem az elsô hèt volt gàzosabb,utàna nem neveznèm fàjdalomnak,inkàbb a csàszàr elôtti 19òràs vajùdàst neveznèm fàjdalomnak. :-)
2013. aug. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A kislányom már 4 hónapos lesz, de még mindig érzékeny a hasam, néha fáj is. Nem tudom miért lehet. Azért mert néha keményen meg tudja rugdosni, vagy azért mert lassan megjön a menzeszem. Csak már kezdek aggódni.
2013. aug. 6. 22:01
 6/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy meg kéne mutatnod orvosnak... én kb 3 hónappal szülés után nem is éreztem, vagyis csak viszketett a varrás helye, de ez volt a legnagyobb problémám. most 5 hónapos a kislányom, és mintha nem is nyúltak volna a hasamhoz...
2013. aug. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is elég sokáig érzékeny volt,hónapokig de már nem emlékszem pontosan.

Ha úgy gondolod baj lehet menj el dokihoz ő megnyugtat.

2013. aug. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A műtétet követő két nap volt nagyon rossz, majd kb. 1 hét volt a regenerálódás. Ez idő alatt főleg a köhögés, tüsszentés volt kicsit fájdalmas. Lassan 3 hónapja volt a császármetszés, de a seb néha még nagyon tud viszketni.
2013. aug. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Engem a Klinikán műtöttek másodszor. Most három hónapja, és nekem meg a jobb lábam szokott zsibbadni, ami a derékból indul ki, és a derekam is fáj. Már nem szoptatok 2 hete, de a menstruációm nem jött még meg. Aki tud valami okosat írjon már. Gerinc közelit spinált kaptam. Arra gyanakszom hogy attól van.
2013. aug. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!