Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kb.18 évvel ezelőtt szült...

Kb.18 évvel ezelőtt szült Magyarországon a legfiatalabb lány kb.12 évesen, egy borsodi kis faluban. Ki volt, mi lett vele, hol lehet ennek utánanézni?

Figyelt kérdés

#lány #tini szülés #legfiatalabb szülés #felelőtlen terhesség #borsodi tinédzser lány
2013. aug. 27. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Láttam egy riportot róluk nemrég a tv-ben. Utána még született 2 gyerekük, így összesen van 3. A legnagyobb lányt kérdezte a riporter, hogy ő nem fog még szülni, mert ennyi idősen az anyjának már volt ugye gyereke, de azt mondta, hogy még nem akar.. Egyébként elég szegényesen éltek.
2013. aug. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=1p6Wo1Gx0fg

de ha beírpd,hogy Matisz nagy papa sok találatot ki fog dobni,videókat is,ő volt a nagypapája a kislánynak!

2013. aug. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Köszi a videót, de régen is volt ez. Végül is 4 gyerekük született, jó nagy már a lánya, de tényleg szegényesen élnek.
2013. aug. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi, akkor rosszul emlékeztem a gyerekek számára :-) #1. voltam
2013. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!