Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hányadik héttől tilos a szex?

Hányadik héttől tilos a szex?

Figyelt kérdés

ha már egy ujjnyira is nyitva a méhszáj akkor már nem javasolt szexelni? és mi van akkor ha pl kedden megyek dokihoz minden ok, es ket nap mulva parommal egyutt vagyok, meg hetente meg ketszer, es legkoozelebb meg egy ho mulva megyek dokihoz amikoris mar nyitva....honnan tudom. hogy mikor nem kelllene szexelni?



meg minden zarva nalam csak informalodok :) 30hkm


2013. aug. 31. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Sosem tilos, ha az orvos nem mondja.

Mi a 41. hétig szeretkeztünk nagyon gyakran, sose fordult meg a fejemben, hogy le kellene állni vele.

Ki se bírtam volna :))

2013. szept. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk a 24. hét után tilos volt. Azt mondta az orvos, hogy majd szülés utáni 6. héttől két szoptatás között bepótolhatjuk az elmaradottakat.
2013. szept. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az orvosnak kell ezt eldöntenie!

nálunk az elején nem lehetett, mert a lepény a méhszáj környékén volt... - egy ismerősöm azt mondta, neki is ezt mondta a doki, de ők szexeltek, és nem is lett baj :)

----------

őő, most lehet, h felelőtlen a kijelentésem, de annak idején, mikor nem volt ultrahang, szerintem az emberek nem is tudtak méhszáj állapotról, és gondolom azért szexeltek, vetélés nélkül... ezek elővigyázatossági dolgok, szerintem amúgy a fertőzésveszély miatt van ez az intelem (nem hinném, hogy durva szex jellemzi a kismamákat, tehát a sérülés nem is merül fel, nem hinném, hogy ezért mondják az orvosok ilyenkor, hogy nem szabad)

a 40. héten van aki azért szexel, hogy induljon be a szülés :) :)

2013. szept. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szülés előtt két nappal még volt szex. és szülés után 8 nappal is.
2013. nov. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!