Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális vagy baj van?

Normális vagy baj van?

Figyelt kérdés
7 hete szültem.Már 4 hét után elmúlt a vérzésem.Most viszont megint vérzek.Nem erősen de idegesit.6hetes vizsgálatra kedden megyek mert igy kaptam időpontot.Igy is elmenjek hogy vérzek vagy várjam meg még elmúlik.Egyátalán ez normális?
2009. nov. 1. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, normális. A szülés utáni vérzés gyakran így marad abba végleg, hogy egy szünet után (akár hetek, mint nálad) újra van egy vérzés (ami az egészen gyengétől az erős menstruációs típusig bármi lehet), és akkor van vége. Keddig még akár el is múlhat, de kérhetsz egy későbbi időpontot is, ha zavar. (Dokit valszeg nem zavarja, látott már vért, de telefonon rákérdezhetsz)
2009. nov. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 7 hónapja szültem és még mindig össze-vissza pecsételgetek és vérezgetek.Nem írtad hogy szoptatsz-e,mert ha igen,akkor szerintem te is számíthatsz rá,hogy egy ideig nem lesz rendszeres a ciklusod.De mindenképp menj el a 6 hetes kontrollra és a doki majd megmondja megvizsgál-e és a kérdéseidre is választ kapsz.De nyugi,semmi baj,a védőnőnk szerint is normális ez.
2009. nov. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Sajnos nem szoptatok mert a drága lányom nem fogadta el a mellemet igy mindig fejtem magam és igazából a tejem is kevés.Most már annyira hogy naponta csak egyszer tudom lefejni magam.
2009. nov. 2. 06:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem jegyezd fel a napot, mikor elkezdtél vérezni, mert ha nem szoptatsz, simán megjöhetett már a vérzésed.

A doki úgyis megmondja majd, nyugodtan menj el a kiírt időpontban.

Legalább megmondja, mensi-e, vagy még a szülés utáni vérzés.

Üdv.

2009. nov. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!