Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szív billentyű probléma miatt...

Szív billentyű probléma miatt lehet nagy baj szülésnél?

Figyelt kérdés
Jó pár évvel ezelőtt kivizsgálás során derült ki, hogy a bal szív billentyűm gyengébb mint a másik, és kis mennyiségű vér vissza áramlik! Viszont eddig nem szóltam a dokimnak, csak most kezdtem el gondolkozni.....( tudom hogy felelőtlen vagyok!!) Félek hogy emiatt ne adja isten belehalnék a szülésbe, és nem szóltam a dokimnak... érdemes említeni neki? Az EKG eredményem viszont jó lett amit a terhesség elején végeztek el!

2013. szept. 7. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:

kutya bajom nem lett, pedig nekem szinte alapjáraton 124-et ver a szívem percenként emiatt

bízom benne, hogy neked sem lesz

2013. szept. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem hogy 39+2 hetes vagyok! Nagyon rá paráztam a témára, de az az egy "nyugtat" hogy az EKG eredményem jó lett januárban..! Köszönöm a választ! :)
2013. szept. 7. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van, én kértem kardiológián egy ultrahangot. Azért nem mondanám, hogy ha nekem nem gond, neked sem az. Elég felelőtlen kijelentés, mivel fogalmunk sem lehet, hogy a te szívedben mekkora ez az eltérés és mennyi a visszaáramlás, stb. Ehhez kardiológus kell.
2013. szept. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon fenékbe rúgnám magam emiatt, hogy csak most kezdtem el ezzel foglalkozni :( De ha szólok hétfőn a dokimnak hogy ez a probléma van( papírt nem tudok neki vinni, mert azóta kis milliószor költöztem) akkor ő el tudja intézni a kardiológust?
2013. szept. 7. 20:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem mitrális billentyű polapszusom van 2 gyereket szültem természetes módon .A kardiológus azt mondta nincs akadálya a természetes szülésnek.
2013. szept. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!