Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha megszületett a kisfiam,...

Ha megszületett a kisfiam, kocsival hazahozhatom (a babakocsihoz tartozó) mózeskosárban? Vagy csak és kizárólag a hordozó az engedélyezett?

Figyelt kérdés
2013. szept. 12. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
autóval csak babahordozóba viheted haza.
2013. szept. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Magyarországon csak is babahordozóba vagy 0- való gyerekülésben lehet egy babát szállítani autóval. Mózes még ha beköthetö sem engedélyezett autóba ülésként.

Minden országban más, de a németeknél is csak a römer kemény mózese köthetö be hivatalosan.

2013. szept. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hordozó, mivel azt biztonságosan tudod rögzíteni (bekötni) bár hallottam olyat is hogy van olyan mózeskosár amit be is tudsz kötni, ha olyanod van akkor szerintem abban is haza hozhatod, a lényeg, hogy be tudd kötni, biztonságos legyen!
2013. szept. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2013. szept. 12. 13:16
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Ha beköthető az autóba (ez elég ritka) akkor viheted abban. Aki szerint ez nem engedélyezett Magyarországon az nem tudom mire alapozza. A Kresz nem tiltja.
2013. szept. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És melyik számít beköthetőnek? Van külön fül erre a célre rajta? Vagy egyszerűen csak annyi, hogy be tudom-e úgy helyezni, hogy át lehessen kötni az övvel?
2013. szept. 12. 14:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyan mózesben hozatod csak autóval haza, amelyikben beépített fejvédő is van, pl. Römer. Sima, merev babakocsi mózes veszélyes, autóban nem használható.
2013. szept. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :)
2013. szept. 12. 15:25
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez beköthető, ha megveszed hozzá a bekötőszettet:


[link]


A sima textil és babakocsikhoz adott mózeskosarakat nem lehet bekötni.

2013. szept. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!