Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek ez igaz lehet?

Szerintetek ez igaz lehet?

Figyelt kérdés
a fodrászom válltig állítja,hogy császáros szülés esetén,megbeszélhetem a dokival,hogy egy picit vágjon ki a felesleges bőrből.(harmadik gyermek)után.Valaki tud erről????
2009. nov. 5. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyászod, nem plasztikai sebész! Én még ilyet nem is hallottam, de ha tényleg van ilyen orvos, akkor se engedném hogy átszabjon, ez nem az ő szakterülete, de szerintem ilyen nincs!
2009. nov. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Én is hallottam már ilyenről, de nem mindegyik doki csinálja meg. Ilyenkor azt szokták ráírni a kórlapra, hogy sérv műtét is volt a császár mellett. De soha nem fog úgy kinézni, mintha plasztikai sebész csinálta volna, azt jó ha tudod. Még lehet, hogy csúnyább lesz mint egyébként lenne.
2009. nov. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha plasztikáztatni akarod magad akkor ne a nőgyógyásszal tedd!
2009. nov. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet,még ilyenről nem hallottam DE mikor nem császárral szülsz,kérheted hogy szűkebbre varrjanak ha mondjuk előtte tág voltál....egyébként többet nem tudok erről.
2009. nov. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!