Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült már valaki Dr. Nyitrai...

Szült már valaki Dr. Nyitrai Gábornál, és ha igen, akkor mikor adta neki oda a "hálapénzt"? Illetve, a Bajcsy kórházba mit kell bevinni a picinek? Olvastam 2 évvel ezelőtt bejegyzéseket, de jó lenne valami frissebb infot kapni.

Figyelt kérdés

2013. szept. 28. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

bäzd meg a hálapénzed!


S hogy miért?

Mert 1:

Ha annyira jó ember, hogy szeretnéd valamivel a hálád kifejezni, akkor nem itt kérdeznél,

2: (csipkebokor vessző) Ha lenne normális értékrended, nem pénzt akarnál adni,

3: ha normális lenne ez a világ, el sem fogadná az orvos.


Kérdem én, mi van akkor, ha nem fizetsz?

Nem jön ki a kölök?

Első szülés, mi?


bah...

2013. szept. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elozo valaszolonak:

Mekkora alpari proli vagy!

En is ellenzem a halapenzt, nem is adtam szules utan, de Magyarorszagon ez egy bevalt dolog annyira, hogy, mar szinte kotelezo adni.

Nah, de ilyen hogy lehet valaszolni ember????

Az orvosok szegyene a halapenz, mert ok kovetelik, nah meg az allame, hogy nem fizetik meg oket, szomoru! De nem a beteg vagy a varandos anyuka hibaja, hogy felmerul benne ilyen.

2013. szept. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem fogok magyarázkodni,mert ennek szerintem nem itt van a helye. Feltettem egy kérdést,amire szeretnék választ kapni,ha ez neked nem tetszik akkor nem kell elolvasni. Hidd el,hogy nem jokedvemből érdeklödök,és hogy azt a pénz tudnam mas helyre is elkölteni,de mint az elöttem szolo irta,sajnos ez ma már igy müködik. Ha kicsit utana járnál a dolgoknak akkor tudnad.. és nem engem oltanál le a saját tudatlanságod miatt. Egyébként pedig szerintem mindenkinek szive joga,hogy ad e hálapénzt.. de miutan az orvosok 99%a kerekperec kijelenti hogy máshogy nem vállalja a szülést ezért kénytelen vagyok fizetni.. a TBM MELLETT,mert szeretnék normális elláttásban részesülni.. ha te emiatt engem tartassz rossz embernek akkor rendben,de a saját tudatlanságoddal ne fárassz.. ha értelmes választ nem tudsz adni a feltett kérdésemre. :)
2013. szept. 30. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!