Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Be lehet vinni a légzésfigyelő...

Be lehet vinni a légzésfigyelőt a kórházba magammal, vagy ott szokott lenni?

Figyelt kérdés

2013. okt. 21. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Minek???

Ne legyél már ennyire parás, mert bele fogsz őrülni!

2013. okt. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Én ismerek olyat, aki vitt be, ilyen pelenkára csíptethetőt. Szerintem nem szokott lenni amúgy normál időre született egészséges babáknál biztos nem. De ha megnyugtat téged, nem hiszem, hogy ez zavarna bárkit is.
2013. okt. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%

én még ezt sose hallottam, hogy valaki bevitte volna. amúgy egy téves riasztással a kórterem összes anyukáját, babáját felkeltheted...

nagyon alacsony a kockázata a születés utáni napokban a bölcsőhalálnak, elég lesz csak otthon használni, a kórházban úgyis mindig van valami aktivitás, a baba (és te sem) fogtok mély álomba zuhanni...

ha veszélyeztetett a babád valamiért, úgyis a csecsemőszobában tarthatják megfigyelésen, ahol van figyelő.

ui: aludj együtt a babóval a kórházban! csodás élmény :)

2013. okt. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Nem hinném,hogy lesz rá szükség...úgy sem fogsz tudni aludni,olyan izgatott leszel :)) én legalább is csak akkor tudtam aludni,mikor a nővérek elvitték a kislányomat...
2013. okt. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Én a Jánosba szültem, 3 éve és ott minden kocsiban volt légzésfigyelő. Minden időre született, egészséges babához járt egy. :)
2013. okt. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan vihetsz!
2013. okt. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Nem mintha bele akarnék örülni az aggodalomba,de itthon is lesz légzésfigyelőnk . 20 hetes vagyok és még majd most fogok utána járni a kórházi dolgoknak,addíg is itt kérdezősködök.

Ahogy látom,van olyan hely,ahol van légzésfigyelő,sajnos nem ott fogok szülni.

2013. okt. 22. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!