Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik császárral szültek,...

Akik császárral szültek, mikortól tudtátok otthon ellátni a teendőket?

Figyelt kérdés

1 hét segítség után.


Gondolok itt a főzésre, mosásra, mosogatásra.



2013. okt. 29. 20:19
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
Mind 2 császár után ahogy haza értünk a kórházból muszáj volt boldogulnom! 1het nehéz volt 2dik hét úgy ahogy a 3dik héttől minden ment! Sajnos semmi segitsegem nem volt!
2013. okt. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%
Rogton csinaltam mindent. A ferjem sokat dolgozott. Mikor itthon volt sokat segitett de magam is kellett boldogulnom. Nem lehetett fekudnom egesz nap. Mosni, mosogatni, fozni kellett. Amit lehetett hanyagoltam cseppet de par het utan minden ment siman. Igaz kicist nyogve nyelosebben de ez nem volt csoda hiszen azert csak mutottek. Ha nem ahgyod el magad hanem probalkozol, itt nem arra gondolok terheld le magad hanem csak mindent szepe ovatosan, modjaval lehet. :-)
2013. okt. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy gonosz vagyok, de csak azért kérdezem, mert a sógornőmet császározták több mint egy hete, és úgy érzem, hogy kihasználja a rokonokat főzés szempontjából, mert még nem tud azt mondja.
2013. okt. 29. 20:46
 4/31 anonim ***** válasza:
91%
Mikor hazajöttem a kórházból, aznap már én mostam a ruháimat, viszont 6 hétig nem főztem, hanem anyu hozta a kaját. Ő egyébként is főz, nekem meg nagy segítség. Te meg gonosz vagy. Nyugodtan lepontozhatsz. Mit sajnálod tőle? Neked így kevesebb lesz, vagy mi?
2013. okt. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Sajnos te nem ismered őt.
2013. okt. 29. 20:55
 6/31 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy őt nem ismerjük, de belőled már pont elég volt ennyi. Neked nem mindegy, hogy ki mennyi ideig segít neki? Gondolom nem te segítesz, te csak fröcsögsz. Te biztosan hegyet másztál miután megszültél, ja hogy még gyereked sincs, bocs!
2013. okt. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

4 nap után jöttünk haza a kórházból, délutánra hulla voltam, mire kisétáltunk a parkolóba a kórházból, totál elfáradtam.

1 hétig volt itt segítségnek az anyósom, ő főzött, elvégezte a házimunka nagyját. Szép lassan vettem vissza tőle mindent, mosást indítani nem nagy menet, de pl. a vizes ruhával teli kosarat nem tudtam megemelni, 3-4 adagban vittem teregetni a ruhákat. Elmosogattam, de sokáig állni nem tudtam, mert elkezdett fájni a heg.


Mindenki másképp viseli a műtét utóhatásait.

Egyébként az, hogy segítenek egy kis főzéssel, miért fáj neked? Gondolom, anyuka és a baba most szokik össze, talán a szopizás sem zökkenőmentes, hasfájós a kicsi, esetleg sokat igényli az anya közelségét.

Nem mondom, hogy hetekig más házimunkázott helyettem, de azért érezhetően nem úgy teljesítettem, mint azelőtt. Sokszor volt csak főzelék a kaja valami feltéttel, vagy valami egyszerűbb.

2013. okt. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Mindenki máshogy viseli...Nem emlékszem pontosan,de 1-2hét tuti kellett,hogy egyáltalán magamhoz térjek...Anyu főzött ránk(amúgy is főzött),mosást bepakoltam,férjem teregetett..

Ilyesmik...Jobb,ha pihen,pláne egy hét után...Volt,hogy én is keménynek éreztem magam,h semmi bajom már,felemeltem vmit és majd szétszakadt a hasam..Sőt,olyat is ismerek,akinek szét is vált a heg...

2013. okt. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
22%

Es itt keresel megerositest arra, hogy gonosz a sogornod?? Merthogy mindenki mashogy viseli es lehet, hogy o nehezen boldogul, ezt te sem es itt senki nem tudhatja, csak o.

Egyebkent nekem szerencsere nem olyan rosszindulatuak a rokonaim, mint te vagy, igy mindenki segitett szivesen. En tudtam volna ellatni 1 het utan a haztartast, nehezen, de muszajbol igen, viszont anyukam, anyosom, ferjem mindenben segitettek, igy sokkal konnyebb volt nekem, tudtam pihenni a sebemmel, ami azert fajt. Nagyon rendesek voltak, nem kotott belem senki.

2013. okt. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
89%
Simán mindent csináltam ahogy hazaértem.
2013. okt. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!