Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Minden esetben véres a nyákdugó?

Minden esetben véres a nyákdugó?

Figyelt kérdés
Ma reggel jött valami nyúlós,ragadós valami de egyáltalán nem volt véres.Nem folyás volt.39.km
2009. nov. 15. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem egyszerre távozott, olyan volt mint a tiéd. Aznap délután megindult a folyás is (szivárgott a magzatvíz) ahhoz képest 5 napra szültem.
2009. nov. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem :( .Szóval még ne pakoljak indulásra :).
2009. nov. 15. 10:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem mindig jelenti a szülés kezdetét a nyákdugó távozása. Amikor én szültem, volt akinek 1 hete távozott, aztán mégse indult be. Kitartás! (Első vagyok)
2009. nov. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2009. nov. 15. 10:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia,

mindkét gyermekemnél elment du-án a nyákdugó és az első lányom másnap 10 óra 40-kor a második másnap 12 óra 05 perckor megszületett.A másodiknál már tapasztalt voltam és annyira örültem,hogy másnap baba lesz és így is volt.Persze ez egyénenként változó.Könnyű szülést és boldog babázást kívánok Neked!

2009. nov. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem minden esetben véres a nyákdugó!

Nekem /már elnézést/ olyan volt, mint mikor kifújom az orrom egy jó nagy náthánál. Fehér kocsonyás!

Ez volt este 9 körül, reggel elfolyt a magzatvizem, és 11.20-ra megszületett a babám.

Akár már ma babázhatsz, de elhúzhatod egy-két hétíg is.

Könnyű, gyors, mielőbbi szülést neked.

Üdv.

2009. nov. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!