Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pontosan mi történik akkor,...

Pontosan mi történik akkor, ha az orvos véletlenül belevág császármetszés során a mellsőfali méhlepénybe?

Figyelt kérdés
Okozhat még gondot a mellsőfali méhlepény abban az esetben, ha amúgy nem fedi a méhszájat? Igaz, hogy könnyebben leválhat?
2013. nov. 3. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok.
2013. nov. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én tuti császáros leszek, és kérdeztem erről az orvosom, ő azt mondta ha nem fedi a méhszájat és feljebb húzódott elég ritka, hogy belevágnak. De ha mégis megtörténik annyi változik, hogy nincs olyan sok idő, hamar ki kell venni a babát,meg megnő a vérveszteség mennyisége, és hamarabb le kell választani a placentát. Elől fekvő lepénnyel nem alakul ki gyakrabban placenta praevia,mint mondjuk egy hátsó falinál vagy fundusban tapadónál.

Nekem is mellsőfali, szépen fel van húzódva pedig a 18. héten fedte a méhszájam, most a köldökmagasságáig "lóg" az alsó része.

remélem tudtam segíteni.

2013. nov. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mellsőfali volt a lepényem, császárral szültem, semmi gond nem volt, az orvosom profi volt, alig véreztem, 2 nap volt erősebb, 2 hét mint egy mensi. Ennyivel megúsztam.
2013. nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!