Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha magzatvízelfolyással indul...

Ha magzatvízelfolyással indul a szülés, hogy mentek be a kórházba?

Figyelt kérdés
Olyanokra lennék kíváncsi akiknek nem volt autójuk, hogy Ők hogy oldották meg. Köszönöm szépen.
2013. nov. 3. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Mentot kell hivni. Hivatalosan autosoknak is mentot kellene hivniuk,mert ha elfolyik a magzatviz,akkor a koldokzsinor alabukhat a baba fejenek,emiatt olyankor fekve kellene szallitaniuk es fekve is kene maradnod.
2013. nov. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%

Mentő.

Az autó és tömegközlekedési eszközök veszélyesek,nem csak azért,amit az Első írt,hanem még azért is,mert onnantól,hogy elfolyik a víz,felgyorsulnak az események.

Nálam a második fájáskor folyt el a magzatvíz,összességében 1:57 perc volt a szülés az első babánál!

+ a magzatvíz elfolyásával általában erős fájások is szoktak lenni,amik hamar sűrűsödhetnek,így vezetni,vagy tömegközlekedni... veszélyes!

2013. nov. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Azt hittem, hogy ez nem olyan sürgős dolog, ami miatt mentőt kell hívni. Vagyis jobb ötletem nekem sem lenne csak azt hittem ez miatt a mentősök esetleg csúnyán nézhetnek rám. De akkor megnyugodtam, hogy ha ilyen van akkor hívjam Őket nyugodtan.
2013. nov. 3. 20:02
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem néznek csúnyán,ne aggódj! Akkor néznének csúnyán,ha későn szólnál... (tapasztalatból írom :-)-szerencsére nem lett gond,csak jól leordította a Mentős a fejemet,itt meg kell jegyeznem,hogy a magzatvízzel nem találkoztam- 3. gyerkőc született akkor.)
2013. nov. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor nem parázok még erre is rá :) tényleg köszönöm a válaszokat és nem én pontoztam le senkit. Nekem hasznos volt a válasz, mert így kicsit megnyugodtam.
2013. nov. 4. 06:56
 6/12 anonim ***** válasza:

Mentő.

Nekünk van autó,de az orvosom elmondta vagy háromszor,hogy ha nem csak fájások vannak,hanem folyik a magzatviz,akkor mentőt hivjunk,ne induljunk el kocsival. (végül a kórháztól 3 perc sétára egy boltban indult meg a magzatvizem,így besétáltunk,akkor ciki volt,mint aki bepisilt)

2013. nov. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Julie S ***** válasza:
Minket a szomszédunk vitt be a kórházba autóval (előre megbeszéltük, hogy számíthatunk majd rá). Fél óra alatt bent voltunk. Nekem a szülésznőm se, az orvosom se mondta, hogy hívjunk mentőt. Nem is tudtam, hogy ez a hivatalos álláspont.
2013. nov. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem se mondták, én autóval mentem be + amikor elfolyt a magzatvíz még lezuhanyoztam, felöltöztem, aztán kb.10 perc volt a kórház, de még fél óráig fájásom se volt, aztán indultak be a dolgok :)
2013. nov. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
taxi,mentő,vagy autóval vigyen be téged a férjeddel,szomszéd,családtag vagy rokon
2013. nov. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy autónk nincs szóval az kilőve. Szomszédéknak sincs. Na meg közeli hozzátartozónak sem. Vagyis a nővéremnek van de Ő meg nem két percre lakik nekem meg 3 baba lehet, hogy mire ide ér már késő :). Második gyereknél taxit hívtam, de ott fájások voltak nem tartottam attól, hogy összekoszolom az autót. De ha elfolyik a magzatvíz nem akarok taxiba ülni mert félek, hogy tiszta olyan lesz az ülés.
2013. nov. 4. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!