Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt valakinek ilyen? Mi...

Volt valakinek ilyen? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Pár honapja szültem pontosan 4 honapja. Elég fajdalmas a azex sajna. A lényeg h csak a kezdete faj,és ma zuhanyzásnál rájöttem miért.

Ott a hüvelyemben a bemenetnél baromi érzékeny,meg van püffedve,olyan minta valani mirigyes duzzanat lenne ott...:( Szülés miatt lenne?El fog mulni? Orvosnal voltam kontrollon nem mondott semmit h gond lenne,de nekem faj:(


2013. nov. 3. 20:09
 1/4 A kérdező kommentje:
a szex fáj:-)
2013. nov. 3. 20:09
 2/4 anonim ***** válasza:
varrtak? esetleg lehet még a hege.. bár 4 hónap után már nem kéne érezni sztem... menj vissza az orvoshoz és mond meg neki nyugodtan h ez a panaszod... vizsgáljon meg rendesen!
2013. nov. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a varrás helyére tippelnék. Nekem felszívódó varratom volt, de még sokáig megvolt a helye, nagyon lassan szívódott, dudorosnak éreztem, érzékeny volt, és a szex elég sokáig kicsit fájt...
2013. nov. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen varrtak,akkor még érzékeny a helye? lehet ezért nem szolt a doki mert nem idegen dolog hanem a gát?
2013. nov. 5. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!