Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Létezhet hogy majdnem 7 hete...

Létezhet hogy majdnem 7 hete császároztak és most megjött? Szoptatok.

Figyelt kérdés

Bocsi ha kicsit gusztustalan leszek, tegnap még csak barna volt, de ma már kicsit pirosasabb, de még sötét. Múlt héten voltam 6 hetes kontrollon, minden rendben volt.

A hasam egyáltalán nem fáj.


2009. nov. 16. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, létezik. Én is javában szoptattam, nekem pont 12 hétre jött meg.
2009. nov. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Reméltem hogy nem fog míg szoptatok.

Köszi a választ!

2009. nov. 16. 12:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor én kicsit biztatlak. Engem is császároztak. 4-5 hét alatt elmúlt a tisztulásos vérzésem, 6 hetes kontrollra kértem időpontot, előtte 2 nappal elkezdtem vérezni. Gondoltam így is visszamegyek, hátha baj van. Mondta a doki, hogy jó hogy jöttem, így is megvizsgál. Azt mondta ez nem menstruáció, hanem a belső varratok most szívódnak fel, és ezeknek a helye vérzik. Szóval nekem ez volt kb. ilyen tájban. Aztán nem jött meg míg szoptattam, kislányom 14 hónapos, egy hete betegedtem meg először.
2009. nov. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanúgy volt mint az előző válaszolónak vagyis miután elmúlt a vérzés, rá két hétre újra véreztem, de csak 1 napig. Azóta eltelt 5 hónap és még nem jött meg. Úgyhogy ha csak 1-2 napig tart, akkor szerintem ez nem mensi.
2009. nov. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát kíváncsi leszek. A gyermekágyi folyás már 2 hete véget ért. De lehet hogy a belső varratok, vagy tényleg menzi lesz.
2009. nov. 16. 15:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia

Én rendesen szültem,6 hetes kontroll után pár nappal megjött,nagyon sűrűn szopizott a kislányom,így azt hittem megfogom úszni.Azért minden hónapba reménykedtem,hogy kimarad,de most már 8 hónap eltelt és bele törődtem,hogy a következő terhességig mensizni fogok...

2009. nov. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első szülésnél gyakorlatilag a folyás még abba sem maradt, amikor először megjött, kb. úgy, ahogy neked. Pedig kizárólag szoptattam. Pont akkor voltam a 6 hetes kontrollon, és az orvos szerint ez normális, ha nem is gyakori.
2009. nov. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. nov. 17. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!