Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés közben nem érzitek...

Szülés közben nem érzitek nagyon kínosnak, ha bekakiltok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 14:25
1 2
 1/17 málna_ ***** válasza:
Nem hinném. Ha nincs előtte beöntés, akkor bizony kijön ami ott van :)
2013. nov. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 gabszem ***** válasza:
őszintén nem nagyon érdekelt, bár előtte beöntést is kaptam mégis jött kis a babával együtt is... sztem ez szinte mindenkinél így van, nem lehet mit csinálni, de nem is törődik vele senki hidd el.
2013. nov. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem az ott lévők már láttak annál cifrábbat is! :) Nekem volt beöntésem, aminek ki kellett jönnie, az még előtte kijött.
2013. nov. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
gyakorlatilag akkorra már ez volt a legkisebb gondom
2013. nov. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nálam is hiába volt beöntés, a másodiknál jött az is:( Hát kicsit ciki volt, mondtam is a szülésznőnek, hogy elnézést meg sajnálom...., de csak mosolygott és mondta hogy ne vicceljek már, nincs itt semmi gond és előfordul az ilyesmi....., látszólag őt sem érdekelte meg a dokit sem. Epidurálva voltam, nem is éreztem belőle semmit.
2013. nov. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
12%
Ez teszi meghitté az apás szülést, ugye?
2013. nov. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ez teljesen természetes.

Nekem odapattant az orvosom és felszedte rezzenés nélkül.

Ez is egyike volt a bizonyítékoknak, hogy jó orvost választottam. :)

Egyébként én sosem kaptam beöntést és három szülésből csak egyszer fordult elő, tehát nem is biztos. De tényleg nem érdemes ezzel foglalkozni, lesz ott más dolgod...

Szép szülést!

2013. nov. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

Természetes jelenség, minden 2.-3. esetben van némi széklet szüléskor. Csak sokan észre sem veszik közben, és nem is fontos, ez tény. Az apás szülés meg nem ettől meghitt, hanem az érzelmi oldalától, hogy ott van, amikor a gyermeke kibújik erre a világra. Aki nem tudja elnézni a másikat székelés közben, az ne menjen ilyen helyre, mert ez itt a legkisebb gond.


(Számomra mondjuk ironikus komoly kapcsolatnak nevezni valamit, amiben egy ilyen alap emberi dolog, mint a széklet, undort kelt, taszít és elítélendő. Sose legyen annyira lázas beteg a másik, hogy rád szoruljon, mert nagy bajban lesz, ha el meri hányni magát, ne adja ISten, hasmenése lesz, és neked kellene segítened.)

2013. nov. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ciki volt, bár hozzájárult az orvos bunkó megjegyzése is. :(
2013. nov. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én észre se vettem, férjem sem. Utólag megkérdeztem a szülésznőtől, és mondta, de hozzátette azt is hogy ne törődjek vele.
2013. nov. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!