Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egerben szülésznőt keresek....

Egerben szülésznőt keresek. Ki az akiről jók a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem lassan öt hónapja segített világra hozni kisfiamat Hollóné Kristály Tímea. Nagyon rendes nő, fiatalos, nagy tapasztalattal rendelkezik, talpraesett. Nyugodtan hívhattam este, hétvégén, mindig be volt kapcsolva,nem volt gond. (szülésem napján délelőtt,amikor telefonon hívtam, a kórházban volt 1 óra múlva, pedig egész éjjel ő ügyelt.)Nagy segítség volt számomra szülésnél és a szülés után is, a szoptatást, fejést is tőle tanultam meg. Privibe megy a tel.száma, ha gondolod.
2009. nov. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia! én is jókat hallotam Tímeáról, de én Gerendai Terkát is bártan ajánlom. hasonlókat írhatnék róla, mint az első válaszoló. bármelyikük jó választás szerintem.
2009. nov. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínű már elkéstem,én Szűcsi Szilviát tudnám ajánlani,nagyon aranyos!2006 decemberben szültem nála:)
2010. febr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!