Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A 6 hetes kontrollon hogyan...

A 6 hetes kontrollon hogyan vizsgál meg a doki, mit néz?

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

megnézi hogy visszahúzódott e méh rendesen,kiestek e varrások,ha voltak...teljesen normális nőgyógyászati vizsgálat.

a zárójelentésed vidd magaddal!

2009. nov. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Megkérdezte hogy vagyok, majd csinált rákszűrést, megnézte a méhszájat, és megnyomogatta a hasam. Megkérdezte írjon-e fel fogamzásgátlót vagy védekezünk másképp. Velem ennyit csinált. És megnézte a képeket amiket vittem a kibabámról.:)
2009. nov. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pont tegnap voltam. 1perces vizsgálat volt az egész. Gátheg nézés, méhszájnézés és ennyi. Nekem gyógyszert nem írt, pedig szerettem volna, a doki szerint a szoptatás fogamzásgátló hatású. Szerintem nem, úgyhogy íratok másik dokival valamit.
2009. nov. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gátseb gyógyulását, a méh visszahúzódását, méhszáj állapotát, ha aktuális, rákszűrést is csinál, vagy csak ad rá egy későbbi időpontot, ellenőrzi, hogy áll a vérzés, ha még lenne, panaszokra rákérdez, és a védekezés módjára is, hogy tud-e benne segíteni (tabletta, spirál stb.). Az enyém a babát is meg szokta nézni, amíg öltözködök, mert őket is szereti cirógatni. De ez nem tartozik a vizsgálathoz :-))) Kb. 5-10 perc az egész, attól függően, mennyit beszélgetünk a babáról, mert általában arra is kíváncsi, hogy eszik, hogy boldogulunk egymással, stb. Én már kétszer is átestem rajta, és ezek mindig jókedélyű találkozások voltak.
2009. nov. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy a szülésnél a kórházban kapott teljes iratanyagot (zárójelentést stb.) vinni kell.
2009. nov. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!