Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Teljes szülés videó a neten...

Teljes szülés videó a neten hol? Esetleg gátmetszésről videó? Linket kérek szépen!

Figyelt kérdés
Youtube n nem volt semmi ilyenen.
2009. nov. 18. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Miért akarod megnézni? Nekem hozott egyet a védőnő, de mondtam neki, hogy semmi pénzért meg nem nézném. Teljesen kiakadt, hogy tudnom kell mi vár rám. Én meg azt mondtam, hogy így is épp eléggé félek, minek ezt még fokozni? Már túl vagyok rajta, most várom a másodikat. Fogalmam sincs, hogy mi történt ott lent, a gátmetszést sem vettem észre. És simán megszültem anélkül. Most sem nézném meg.

Egyébként itt van egy ilyen oldal. Nem tudom, hogy jó-e, én nem néztem bele:

[link]

2009. nov. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Miért akarod sokkolatni magad???


Én félidős terhesen a NGC-n megnéztem az Élet az anyaméhben c. filmet, és a végén, mikor szemből, közelről mutatják a kitolást, én totál sokkot kaptam. Zokogtam utána vagy egy órán keresztül. Egyrészt a meghatottságtól, de leginkább a félelemtől. Arra gondoltam, ezt én nem fogom túlélni, lehetetlen, hogy belőlem is így ki tudjon bújni egy ekkora óriási baba (lehet, csak 2 kiló volt, de óriásinak tűnt a lyukhoz képest). Pedig pár nyomásból kijött a baba, de akkor is iszonyúnak tűnt.


Aztán azóta már csak túléltem 2 szülést is, nem pár nyomás volt, hanem jópár....egyik baba 3,7 kiló volt, a másik 4..... de átélni egyáltalán nem volt horror! Sőőőőőt!


A gátmetszéstől ne félj, észre se lehet venni, annyira megfeszül a bőr. Mindkétszer vágtak, komolyan meg sem éreztem. A varrás már más tészta, de ki lehet bírni azt is.


Én a helyedben (ha szülés előtt állsz, és így akarsz felkészülni) nem néznék szülésvideókat! Átélni egészen más, mint látni!

2009. nov. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

OFF:

Szerintem sem biztos, hogy első szülés előtt szülés-videót kéne nézegetni. Már csak azért sem, mert minden szülés más!

2009. nov. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is hülyeség megnézni, én szülés után néztem meg egy gátmetszésről szóló videót. Hát... szívből örülök, hogy csak utána néztem meg, amúgy itt a gyakkérdéseken tette fel valaki.


Nekem is volt gátmetszésem, de egyáltalán nem fájt, és szépen be is gyógyult.


13 hós kislány anyukája

2009. nov. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne hülyeség megnézni? Írd be a google-be hogy szülésvideok és kidob egy csomót!

Két gyerkőc anyukája

2009. nov. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne megnézni.Én is sokta néztem szülés előtt, és nem kezdtem el rettegni,sőt alig vártam hogy én is átéljem ezt a csodát!!!Indított szülésem volt, tehát egy nappal előtte már tudtam hogy másnap szülés, és alig vártam.MEGÉRTE.

És így szülés után még rosszabb nézni ilyen videót, mert már tudod hogy milyen, és újra élem, de mégis jó nézegetni.Már alig várom hogy újra szüljek!!!

11 hetes kisfiú anyukája

2009. nov. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Első babám van és szülés előtt bizony nézegettem ilyeneket.

Nem vagyunk egyformák, én nyugodtabb voltam, hogy kb. sejtettem, mi milyen lehet.

Nem bántam meg.

Bármikor szülnék újra.

De nem vagyunk egyformák.

Kedves kérdező, írd be a google-ba, hogy szülés, gátmetszés, hasonlók és keresgélj, linkkel sajna én nem tudok szolgálni, már nincsenek meg.

2009. nov. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

uhh...én egyből ahogy a linket megláttam rákattintottam és megnéztem..hát nem tudom. Végül is mindenki tudja milyen lehet de azért túl sok ilyet nem fogok nézegetni szerintem...kicsit ilyesztő

32 hetes km

2009. nov. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2009. nov. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

youtube

keress ra: "parto natural" (nem egy kellemes latvany!)

2009. nov. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!