Ez aranyér vagy?

Figyelt kérdés
Egy hónapja szültem és pár napja fáj odalent. A sebem kívülről nagyon szép. De a heg alatt van egy pukli . Ez lenne az aranyér? ? (Nagyon fáj a nagy dolog és vérzik is picit utána)

2013. nov. 24. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
nyugodj meg.. igen ez az aranyér... és nem kell vele futkosni orvoshoz.. gyógyszertárba kapsz rá krémet...
2013. nov. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ostoba,hülye,buta???Milyen jogon írsz te ilyet?Már ne is haragudj,de az ilyenek miatt távozik innen sok ember!

Ezer meg egy oka lehet,hogy a pár nap alatt miért nem jutott még el a dokihoz.Én is kérdeztem már itt először,csak,hogy felkészüljek mi vár rám majd....

Nem kell egyből lecseszni az embert!

Csak,hogy válaszoljak szerintem az amire Te gondolsz,de keress fel dokit amint tudsz,ő megmondja!:)

2013. nov. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen,aranyer...nekem is lett a szulestol...elmentem orvoshoz a verzesre kaptam detralex tablettat meg alulrol kellet valami marha büdös kremmel kennem...ne ijedj meg,de azert majd mostanaban menj el orvoshoz...Jo egezseget neked is es a kicsinek is:-)
2013. nov. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves első. ..legelső dolgom volt felhivni a szülésznőm aki szerint is aranyér és ajánlott rá krémet. De azért a jövő heti kontrolt előre hoz om és még ezen a héten csütörtökön megyek az orvosomhoz. Hihetetlenül bunkó vagy! !!!! Engem a tapasztalatok érdekeltek. ..
2013. nov. 25. 06:50
 5/7 A kérdező kommentje:
Többieknek nagyon szépen köszönöm! :-)
2013. nov. 25. 06:50
 6/7 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál..Nem aranyér hanem a felszívódó varratbol még van egy amit behuzott a seb és az fáj ennyire . Elvileg majd felszívódik vagy kilokodik. .
2013. nov. 26. 15:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Na,akkor megnyugodtál:)

Jó babázást,és jó egészséget:)!!

2013. nov. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!