Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig húzhatom így? Bővebben...

Meddig húzhatom így? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Március 26. -án jött meg utoljára, december 31. -re vagyok kiirva, ikrekkel. A nyákdugó 2hete elment. Azóta volt magzatvízszivárgás amivel 3napot befektettek, az alsó baba farfekvéses, a felső fejjel lefele van. Meddig húzhatom még? Karácsonyra már van esély, hogy velünk legyenek? Akik ikreket szültek császárral vagy rendesen mi hogyan volt? Meddig voltatok kórházba stb? Utánna otthon kelett segitség? A szoptatás hogy volt és az első 2-3hét?

2013. nov. 27. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem ikreket szültem,de az biztos,hogy nem jó ha magzatvíz szivárgással haza engedtek!!!Én nem vettem észre a nyákdugó távozását,csak egy kis pukkanást este...a magzatvíz volt! A korházban kiderült megrepedt a burok csak totál nem jó helyen (hülyén írom most le, de kb. fennt a gyomorszájam irányában) amitől szivárgott. A doki azt mondta ezzel nem engedhet haza mert akkor száraz szülés lenne és az nem épp kellemes!Adott fájás segítőket és ő repesztett ujra burkot!Ha van orvosod akkor azért beszélj vele erről bővebben!
2013. nov. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló az egy csodás felső burok repedés volt :D nekem is az volt csak mi nem vettük észre sajnos valószínű éjszaka történt rá kb 2 hétre szültem száraz szülés, de nálam voltak egyéb komplikációk is.
2013. nov. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tehát jobb lenne, ha még most iràny vissza a kórház ?
2013. nov. 27. 19:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is gyomorszájnál repedt a burok, bent is fogtak. pedig csak szivárgott a víz. 2,5 óra múlva meg lett a lányom... :)
2013. nov. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok!Nekem sem egyszerűen ment a szülés... nem tágultam,fájások nem voltak,a fiam még fennt volt...stb. a rengeteg vérveszteségről nem is beszélek...3 zacsi vért kaptam!4 napig nem tudtam a fiammal együtt lenni rendesen csak szopizásra hozták be hozzám! :( :( A kérdezőnek csak annyit,hogy a helyedben én bemennék a korházba és konzultálnék azért egy normális orvossal!
2013. nov. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még tegnap este bejöttünk, bennt is tartottak! Infuziot kapok, és tüdőérlelőt, próbálják vissza tartani a piciket, mert nincs nagy súlyúk uh szerint.
2013. nov. 28. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!