Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Üdv:. Mire számíthatok a...

Manu19 kérdése:

Üdv:. Mire számíthatok a szülésnél. Gondolok itt a fájásokra, mikor hívjak mentőt vagy mennyek orvoshoz?

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megfogalmazni! 1 biztos,tudni fogsz mindent ha ott az idő!

Nekem azt mondta a doki ha elfolyik a vizem akkor ne virgonckodjak hanem egyből hívjam a mentőt,irány a kórház.Ha csak szivárog akkor is menni kell de nem annyira sietős.Ha megindul a szülés azt tudi fogod tudni ezen ne parázz.

Ez amúgy is nagyon változó...van akinek rögtön 3 percesek lesznek,van akinek 15percesek és így tovább,ezt nem lehet tudni hogy neked milyen lesz!!

Hány hetes vagy?

Kitartás,nagyon nagy élmény lesz(nekem az volt)!

Azt hittem ott halok meg,de csak jó élményként tudok visszagondolni rá,imádtam a terhességem és ha tehetném már ismét terhes lennék.Ki lehetbírni a szülést,mert nem felesleges fájdalom hanem van célja...a gyermeked!

Minden jót neked.

11hetes L anyukája

2013. nov. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)Első gyermekemet várom! 28 hetes khm :)
2013. nov. 30. 23:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Ráérsz még ezen gondolkozni de amit írt az első válaszoló teljes mértékben igaz annyival szeretném kiegészíteni ha nem 3 percesekkel indul akkor 5 perceseknél kell hívni a mentőket és bemenni de legalább 1 órán keresztül legyenek azok a fájások és minden képpen le kell zuhanyozni mert a jósló befejeződik zuhany hatására az igazi erősödik :) kitartást üdv 38 hkm
2013. dec. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2013. dec. 3. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!