Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt akire szülés közben...

Volt akire szülés közben rájött a hasmenés?

Figyelt kérdés
2013. dec. 5. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
ha ettől félsz akkor nem kell :) ahogy bemész vizsgálat után rögtön beöntést fogsz kapni... :) megelőzik az ilyen kellemetlen helyzeteket... persze gyors szülésnél, mikor már semmire sincs idő mire bemész biztos volt már ilyen baleset, de hidd el az orvos ebből nem fog ügyet csinálni... de ne is gondolj ilyenre mert nem lesz! :))
2013. dec. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is kaptam beöntést hál istennek,mert mikor kezdetem érezni a tolófájásokat,azt hittem hogy befo..k.Mondtam is a szülésznőnek hogy nagywé-znem kell,mondta hogy ez csak inger.Én inkább végighánytam a vajúdásom nagy részét,közben meg sokat bepisiltem,de nem volt belőle gond,nem én voltam az első ezzel
2013. dec. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is így voltam :) szóltam a szülésznőnek hogy pisilnem kell... (vajúdás közben) elindult az ágytálért, de megállítottam hogy azt hiszem előbb inkább hányni fogok :D aranyos volt, mosolyogva rohant a hány-tállal nekem :) abban a helyzetben baromira nem érdekli az embert, hogy mi kellemetlen vagy mi nem... '1'
2013. dec. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, mert kaptam beöntést. Viszont erőlködés közben elszellentettem magam. Annyira, mint még soha. Majdnem lesült a képemről a bőr.
2013. dec. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ettől én is félek nagyon, és ahol szülni fogok(István kórház) ott elvileg nem is adnak beöntést...
2013. dec. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!