Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszarral szultem majdnem 4...

Csaszarral szultem majdnem 4 hete. Meddig fogok meg ejszakankent teljesen leizzadni? Egyaltalan ez normalis?

Figyelt kérdés
Minden alvas utan arra ebredek hogy csurom viz vagyok. Mindegy mennyit aludtam. Bar csaszar utan volt egy meheltavolito mutetem is sajnos, de nem hiszem hogy emiatt lenne. A korhazban vizhajtot kaptam (ha jol tudom ilyet amugy nem adnak, nekem a mutet miatt tettek), tehat nem voltam vizes sokaig. Csak a hasamon maradt nemi viz.
2013. dec. 28. 03:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Miert kellet a.mehedet kivenni?
2013. dec. 28. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Fél éve szültem, még mindig le izzadok éjjelente!

A túlsúly, és a hormonok miatt van!

2013. dec. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Akár 1-1,5 évig is eltarthat a dolog, ez egyénenként változó... Nem a szülés módjától függ a dolog, a hormonok tombolnak.
2013. dec. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem is hónapokig tartott,sőt még ma is állandóan melegem van,egy szál pulcsiban közlekedem ilyen időben.13 hónapos a babám.
2013. dec. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hormonok okozzák, sok anyukának természetes szülés után is elöfordul. el fog mulni.
2013. dec. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én hüvelyi úton szültem ,én is 4 hete és ezzel szenvedek szintén,szóval tuti a hormonok okozzák:(
2013. dec. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom. Ez nagyon egyertelmu valasz volt. Erre nem is gondoltam :)
2013. dec. 28. 11:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Én petefészek stimulálásra szedtem gyógyszert és nekem attól is volt pedig az azért nem is akkora hormon változás mint egy szülés. Pont olyan tüneteim voltak mint édesanyámnak akinek klimax miatt vannak ilyen höhullámai.
2013. dec. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát én már 1 éve szültem,de még mindig ezzel küzdök...:/
2013. dec. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hormonok miatt, ahogy előttem is írták. :)

Van aki már egész terhessége alatt tapasztalja, izzadékonyabb, sosem fázik (voltam terhespatológián és vad november eleji időben a kórtermekben kitárták az anyukák az ablakokat egy szál semmiben, mi pedig pulóverben dideregtünk).

Az is normális, ha csak szülés után jelenkeznek ezek a tünetek, van akinél egészen szoptatás végéig jelen vannak.

2013. dec. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!