Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátmetszésnél hány centit...

Gátmetszésnél hány centit vágnak? Fájdalmas? A varrás mennyi idő alatt van meg, érezni fogom?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy mennyire tudsz tágulni, nekem olyan másfél cm-es vágásom volt. Arra nem emlékszem, hogy meddig varrtak, de arra igen, hogy szinte megváltás volt amikor vágtak, pedig nekem ugye nem is metszettek be annyit. Nem fájt, hallani hallottam, de hidd el, ez a legkevesebb akkor, én szinte meg se éreztem. A varrás már kevésbé kellemes, de nem nagyon érdekelt, 16 órát vajúdtam, más bajom is volt. :)
2014. jan. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én repedtem, de azt sem éreztem. A varrást annál inkább, injekciótól függetlenül :-)
2014. jan. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Semmit nem érzel , mikor vágnak (a gátmetszés csak egy pici bemetszés 1-2 cm.). Én még repedtem is, majdnem 10 centit a belső combomon, abból sem éreztem semmit. 2,5 órán át varrt össze a doki. Kaptam érzéstelenítést, de volt, amikor éreztem az öltést. Ki lehet bírni, nem olyan vészes.
2014. jan. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 adriennjeni ***** válasza:
ne foglalkozz ilyenekkel. Nem fogod érezni max az ollózást hallod, de az már a vége és akkor csinálják, ha jön a baba kifelé. Utána meg a gyereked a kezedben lesz, hulla leszel, nem érdekel majd! A varrás kicsit kellemetlen, de a szülési fájdalom mellett egy szúnyogcsípésnyire törpül!
2014. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
#3 :D Sajnálom a belső combodat. De még jó, hogy nem repedtél bokáig.
2014. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a hegem max 1 centi. Semmit nem éreztem a vágásból, meg is voltam lepodve mikor mondta a doki, hogy kapok néhány öltést. A szurasokbol 1-2-t éreztem, fél is szisszentem rá, hiába bírtam előtte mindent kiabálás nélkül. Valószínűleg már elegem volt a macerálásból. Vágáshoz nem, de varráshoz itt megy a lidocain.
2014. jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha kapsz epidurálást alig fogsz valamit érezni,én nem kaptam,így a gátmetszést picit éreztem,a varrásnál meg lidokain injekcióctak,de nem volt kellemes,azt hittem sose lesz a varrásnak vége.
2014. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
#5 Te mekkora egy "tajparaszt" vagy!
2014. jan. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a metszésből semmit sem éreztem pedig nem kaptam semmi érzéstelenítést.Az én babám korábban jött úgy hogy én kis naiv azt hittem hogy kis baba kis vágás.Hát nem így lett azt mondta a szülésznő hogy ilyenkor a doki picit nagyobbat vág hogy kiméljék a baba buksiját.De csak pár centi.Na a varrást inkább nem részletezem.......nekem baromira fájt.De nagy betűkkel írom,MEGÉRTE :)
2014. jan. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az 5-os csak együttérző akart lenni....
2014. jan. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!