Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után kijött a hasamon...

Szülés után kijött a hasamon a függőleges barna csík, el fog ez tűnni valaha, és mikor?

Figyelt kérdés
Kijött még két pici anyajegy, gondolom ezek ott maradnak.
2014. jan. 9. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Szülés után jött ki? Nekem kb 6 hónapos terhesen :) Szoptatás alatt (1 év) végig megvolt, most kezdett eltűnni, de megint babát várok, alig várom hogy ott legyen a csíkom, szerintem vagány :) Egyébként ha erősen dörzsölöd szivaccsal, nagyon hamar lejön. Nekem a köldököm konkrétan fekete volt, egy erősebb mosással lejött a feketeség, gondolom lehámlott.
2014. jan. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is terhesség alatt jött elő,aztán szülés után lassan elmúlt. Fokozatosan halványodott,majd kb 1 év után eltünt.
2014. jan. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Micsoda, szóval lemosható? :-D igazából nekem is szép színe van a köldökömnek is, meg úgy az egész alhasamnak... És tényleg, szülés után jött ki!
2014. jan. 9. 10:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy egyszer lemosod és kész, de ha pár napig/hétig jobban dörzsölöd, hamar lejön :)
2014. jan. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is szülés után jött ki. A szivacsos ledörzsölésről nem hallottam, de én is kipróbálom.
2014. jan. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Tica0121 ***** válasza:
Én lassan 6 hónapja szültem, de más csak egészen halványan látszik. Engem nem zavar, nem is dörzsölgetem, úgyis visszajön, ameddig el nem akar múlni teljesen! :)
2014. jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Ez a linea negra, nagyon sok nőnél kijön terhesség/szoptatás alatt, normális és igen, el fog múlni. :)
2014. jan. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
de jó, hogy neked csak 1 barna csík van. nekem több 100 piros :(
2014. jan. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A csípőmön nekem is, de az stria..:):(
2014. jan. 16. 11:02
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
nekem is van (5hónapja szültem), és kb. 4 hónapos terhesen jött ki, de már elmúlhatna, engem zavar, nem is merek strandon mutatkozni :'( félek a megvető pillantásoktól..és nagyon félek,hogy tényleg elmúlik-e
2014. aug. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!