Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 2,5 hónappal...

Szülés után 2,5 hónappal szoptatás esetén ez menzesz lehet?

Figyelt kérdés

Egész nap fáj a hasam menziszerűen és barnázok, mint a menzesz utolsó napjaiban. Ez már menzesz?

Még szoptatok és császármetszéssel szűltem 2,5 hónapja.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. jan. 16. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Lányom 8 hetes volt mikor szoptatás mellett megjött. Tehát lehetséges.
2014. jan. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos , lehet peteérésed van, mert az is lehet szopi alatt h nem menstruálsz, nekem szülés után megváltozott sokminden a peteérést előtte nem éreztem meg ma igen:-) de az csak egy 24óra. Ha nem az akkor meg holnap reggelre megjön. Nekem 4hós a babám most jött meg egy hete, és még szopizik . Várhatott volna még :-((((
2014. jan. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem is így kezdődött :(

Pár nap barnázás után megjött kisfiam 2 hónapos volt, csak szoptattam, napi 7x.

2014. jan. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Éjjel már rendesen megjött.

Érdekes, pedig szoptatok és csak 3 hónapja lesz 30-án, hogy szűltem, azt hittem később lesz.

2014. jan. 17. 09:37
 5/10 anonim ***** válasza:
kettes vagyok, azon se lepődj meg ha nem jön meg aztán 3hónapig se ilyenkor még összevissza lehet a menszesz
2014. jan. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Na ne ijesztgess... :)

Igy sem tudom, hogyan védekezzünk, mert már második baba és nem szeretnék többet, de ha még azt sem fogom tudni, mikor jön meg legközelebb. Asszem leszokunk a dologról :)

2014. jan. 17. 11:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem az elsővel kereken egy év után jött meg, pedig másfél éves koráig szopizott. Szóval a szoptatás nem zárja ki a menstruációt.
2014. jan. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bizony nem zárja ki, én 2-3 hétig véreztem szülés után, és 6 hét után pedig már megjött.. Szóval volt úgy 3 hét szünetem.
2014. jan. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Már 5-ik napja megvan, nagyon erős és nagyon fáj a hasam is. Remélem, hogy ez nem mindig lesz igy.
2014. jan. 20. 14:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Ismét kettes vagyok. Nem biztos h mindig így lesz nyugi szerintem csak azért van meg erősen mert elsőre jött meg szülés után:-) védekezés? hát azt neked kell tudni melyik a legjobb számotokra... :-)
2014. jan. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!