Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki Bőze doktorúrnál szült az...

Aki Bőze doktorúrnál szült az uszokiban mennyit adott neki a szülésért?

Figyelt kérdés

A magánrendelésén megkérdeztem mennyit kér, és azt mondta hogy nem is akarja és nem is mondhatja meg, érdeklődjek, hogy kb mennyit szoktak adni. Van itt valaki aki nála szült, ha igen mennyit adott neki?

Köszönöm!



2014. jan. 22. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:

100.000-t terveztem, de végül 30.000-t adtunk. Nem voltunk megelégedve vele az utolsó pár hétben és a szülés alatt sem. Ekkor már nem akartam váltani. Azért fizettünk, mert bejött és mégiscsak felfogadtuk. Nem szeretnék vitát nyitni arról, hogy akkor minek adtunk stb. :)

2 hete szültem.

2014. jan. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!

Azt megkérdezhetem, hogy miért nem voltál vele elégedett? Mit csinált? Csak mert nála fogok szülni úgy néz ki én is és fel akarok készülni minden eshetőségre :)

2014. jan. 22. 16:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Kiderült, hogy streptos vagyok és mivel elérhetetlen volt, 2 héttel később tudtam meg az eredményt és ennyivel később kaptam gyógyszert, amiből igen nagy gond lehetett volna, ha nyitva vagyok egy kicsit is. Az asszisztens nem tudott felvilágosítani, mert a doktor úrnál volt az eredmény. A doki mondta, hogy majd megírja sms-ben, de nem tette és én rohangáltam utána.


Egyszer elöntött a víz, vagyis azt hittük és be kellett menni a kórházba, kiderült csak nagyon erős folyás volt. Nagyon megijedtünk, mert veszélyeztetett voltam 4 vetélést követően. 2 órát vizsgáltak, csak másnap értük el telefonon.


Szülés alatt sem vette figyelembe, amiket kértünk és ott mondta, hogy erre nincs lehetőség, holott előtte beszéltünk róla. Állva szülni, stb.


Szóval, amiért fizettem volna, hogy ne idegeskedjek, ne verje belém az ideget egy nemtörődöm doki és a terhesgondozás is stresszmentesen folyjon, nem igazán jött be.


Bár még mindig úgy gondolom, hogy jó doki, csalódtam benne. Már másképpen csinálnám, ha még egyszer nála szülnék. Mert lehet, hogy ennek ellenére bevállalnám vele megint, de konkrétabb lennék, nem idegeskednék, hogy mögöttem várnak a rendelőjében, nem lenne lelkifurkám, kihasználnám az időmet. Nála mindig úgy éreztem, sietnek kell, mert nincs ideje. Határozottabban vázolnám az elképzeléseimet, a szülést illetően is- PERSZE amennyiben orvosilag megengedett.


Nem engedné, hogy azt mondja majd ír smst. Megmondaná, hogy majd hívom az asszisztens, legyen kedves neki odaadni. Elfoglalt és keresett szakember, ha ezeket szem előtt tartod és eszerint kommunikálsz vele, biztosan jó szülésed lesz. Csak okosan! :)

2014. jan. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megírtad a történeted, sokat segített. Odafigyelek majd, hogy ne rázzon le, és határozottan kiálljak a szüléssel kapcsolatos dolgaim mellett ;)
2014. jan. 23. 09:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!