Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » István kórházban (Bp) tudnátok...

István kórházban (Bp) tudnátok jó szülésznőt ajánlani?

Figyelt kérdés
milyenek a körülmények, a szülőszoba?

2014. jan. 23. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos csak annyit tudok hogy valamilyen Barbi, ő aranyos volt pár éve. Az osztály elég zsúfolt, kb 8 ágyasak a szobák, szóval az a része nem a legjobb, de a szülőszoba rendben van.
2014. jan. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem Hajdú Barbira gondol az előző válaszoló.

Én Böröndi Zsuzsit tudom javasolni,habár én végül nem ott szültem,mert a kórház nagyon nem volt szimpatikus,és az orvosomban is nagyot csalódtam:(

2014. jan. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hajdú Barbi volt az ügyeletes az én szülésemnél nagyon kedves ügyes szülésznő,én őt ajánlom!
2014. jan. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Rossz hírem van Hajdú Barbi is elment szülni ugyhogy jelenleg nem dolgozik. Én 2012-be szültem nála tényleg nagyon aranyos idén is nála szerettem volna.
2014. jan. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!