Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tena ladyböl mindegyik betet...

Tena ladyböl mindegyik betet inkontinencias, vagy van, amelyik kimondottan szüles utani? Ti milyen fajtat vettetek es hany csomaggal kellett, mig attertetek a "rendes" intimbetetre?

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
én az extra plus-t használtam,ha jól emlékszem,a 30darabosat.
2009. dec. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia,


Nekem nagyon kényelmetlen, pelenka-érzés volt a Tena extra. A kórházban, 5 napig használtam csak, de amikor lehetett, ott is kértem kórházit, az picit kisebb volt. Utána már Always éjszakait használtam. Nem kellett borzasztó sokszor cserélni és sokkal jobban éreztem magam.

2009. dec. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. _Az kimaradt, hogy szülés előtt viszont nagyon jól jött a Tena extra, mert magzatvíz elfolyással kezdődött. Több darabot eláztattam.
2009. dec. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen az extrát vedd!Engem lebeszéltek róla a gyógyszertárban.Azt mondták, h. a normált szokták szülés után.Hagytam magam.Kár, mert a férjem mehetett extráért amikor bent voltam a kórházban.Nagyon örült a dolognak.
2009. dec. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 30 db-os extrát vettem. Abból 15 db-ot vittem be a kórházba, és még haza is hoztam belőle kb. a felét.

Az első éjszaka az a dupla betét volt, amit a szülőszobán adtak. Azzal kicsit átáztam, oldalt kifolyt minden (mivel jobb volt oldalt feküdni, mint hanyatt). Aztán napközbenre átcseréltem tenára. Az jobban bejött a tena bugyival, de tényleg olyan pelenka érzés. 2. éjszaka is az volt, talán még a 2. kórházi napon is. Éjszakára aztán még azt tettem, de napközbenre rájöttem, hogy a vékonyabb always super plusz is elég, és kényelmesebb is, mert nem dörzsöli annyira a sebem. Szóval kb. 5-6 db-ot használtam el, utána inkább az always és sűrűbben cseréltem. Itthon pedig még mndig always de már a normál bőven elég.

2009. dec. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a vérzés mennyiségét illetően simán elég lett volna egy sima intim betét, mondjuk a nagyobb. Ugyankkor nem engedtek rendes bugyit hordani (császáros voltam) és ilyen hálós bugyit vettem, ami viszont sort fazonú, így a szárnyas betétet nem lehetett beletenni, így Tenát használtam. Elég nagy, de jó.
2009. dec. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tena Extrát vettem, én csak 5napig használtam a gátseb miatt (amúgy nekem nagyon kényelmes volt), aztán a 6.naptól elég volt a tisztasági betét. Szerencsére csak 1 hétig vérezgettem.
2009. dec. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én fél csomag (kb 10 db) Tena extrát használtam el a szülés után, utána áttértem a normálra mert az nem olyan vastag, abból elhasználtam az egész 20 darabos csomagot, utána már elég volt a rendes betét is.
2009. dec. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!