Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A debreceni Kenézy Kórházba...

A debreceni Kenézy Kórházba mit vitettek a szülésre, és azt azt követő napokra?

Figyelt kérdés

Milyenek a szobák, a csecsemősök?

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!


2014. febr. 6. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon szépen felújították.Olyan lett,mint egy szálloda.

Szépek,igényesek a szobák,saját fürdőszobával,csodaszép lett.Minden szoba 2 ágyas,van pár 1 ágyas is.

A csecsemősökkel sem volt gond.Vagyis nekem nem volt problémám velük.

A szülésre magára semmi sem kellett.Egy kórházi hálóinget kaptam,abba szültem.A szobámba kerülés után,meg elővettem a csomagom amit összepakoltam,és abból éltem. :)

De ha konkrétan érdekel még valami,írj csak.

2014. febr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gyönyörűséges ***** válasza:

En 2012 majusban szultem ott, a babanak szerintem vigyel egy kis sapkat, neha olyan kereszthuzat volt a csecsemoknek :( tarva nyitva volt minden. Volt pelus meg popsikrem is, de nem dogivel es volt olyan szoba ahol nem volt. Ruhat adnak a babara az nem lenyeges. Magadnak vigyel haloinget, szules utan abban kell lenni napokig h tudjon a doki vizsgalni. Szoptatos teat is vihetsz, vizet forralnak a teahoz, sot el is keszitik kancsoba ha oda adod a filtert. Mellszivot mindenkepp ajanlatos, nekem 2.nap beindult es tudtam fejni, jah es bimbo vedorol is gondoskodhaszt lehet nem fog kelleni de inkabb legyen ott :) en kinlodtam vele de segitett. max 1 honapig hasznaltam de nem rendszeresen. Jah es magadnak tegyel betetet mindenkepp, szules utan adnak par darabot de csak jobb h letusolsz es nem neked kell kerni. 


A csecsemosokkel en nagyon megszivtam, valami rossz beosztast fogtam ki :) nem akarok senkit szidni, de hetekig sirtam a benti banasmod miatt, epp ezert most a klinikan szulok.

Tanyert nem szukseges vinni, adnak mindent az etkezesekhez.

Van a szobahoz huto is, oda tudsz tenni joghurtot, barmit!


Textil pelust is tegyel 2-3 db-ot, legyen a babanak, meg pl a mellszivonak ha elmosod.

2014. febr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!