Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában a...

Szült valaki mostanában a Szent Istvánban?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok, illetve egy bugyutának tűnő kérdés, de mennyire van meleg a kórházban? Mármint magukban a kórtermekben? Kellett valami olyat utánatok vinnie párotoknak, amiről nem gondoltátok, hogy kellhet, de aztán mégis?
2014. febr. 11. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
3 hónapja szültem ott. Nagyon meleg volt a kórteremben, a babám mindig beizzadt, melege volt, igy pamut rugikba volt, a plüst nem adtam ott rá. Apa ezeket cserélte ki.
2014. febr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi az infót. Akkor lehet, hogy egy picit átalakítom a kórházi cumót :D A csecsemős nővérekről mi volt a benyomásod? Aranyosak, segítőkészek? Már több félét is olvastam, volt aki nagyon szidta őket, volt aki rendkívül meg volt elégedve velük : o
2014. febr. 12. 13:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy nem volt annyira szimpi, de a többiek nagyon aranyosak segítőkészek voltak. Egy hetet töltöttem bent, szóval volt időm velük találkozni. Ha segítségre tanácsra van szükséged akkor kérdezni kell, nem nyomulnak maguktól. Szeretik ha a baba az anyuka mellett van, az egyik szobatársamat le szidta az egyik gyerekorvos mert a kocsiba sírt anyuka meg reggelizett......de azt hiszem ez jogos volt nagyon.
2014. febr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jajj, még egy kérdés, a szülőszobába kell a picinek ruhát, pelust vinni, vagy ott azért adnak rá valamit?: o
2014. febr. 19. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!