Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés megindulását jelezheti?

Szülés megindulását jelezheti?

Figyelt kérdés
7-10 percenkénti keményedés. Kb 1 órája. Mire figyeljek? Ma vagyok 38+0
2014. febr. 19. 20:18
1 2
 1/11 lcs ***** válasza:
nekem a fiammal így kezdődött, először csak azt hittem, hogy nem jól fekszem, de aztán hiába forogtam akárhogy, folyamatosan jöttek a keményedések, de nekem utána volt azért kisebb fájás is.
2014. febr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 lcs ***** válasza:
ja, a 38+0-val nincs semmi gond, az már simán jó szülési idő :)
2014. febr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Lazíts. Nezd az időt, hogy sűrűsödik-e. Ha a magzatvíz elfolyna irany a korhaz.

De most is felhivhatod a korhaz szuleszetet, ahova mennél. Ilyenkor is mindig, minden szüleszeten folveszik es elmondod mit erzel. Ott valoszinu szuleszno fog neked a kerdesedre valaszolni (es nyugodtabb lennel a profi valasztol). Interneten keress ra telefonszamra, ha kozvetlent nem talalsz, akkor kozpomtit hivj es onnan atkapcsolnak. (ex MAV-ban 2 eve legalabbis)

2014. febr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Külföldön élek. Most már 7 alkalommal 6 percre jött. De nem fáj csak kemény
2014. febr. 19. 20:49
 5/11 lcs ***** válasza:
talán érdemes lenne akkor zuhanyozni egyet, és lefeküdni oldalt fekvésbe, lábad közé kispárna. előfordulhat, hogy lesz valami folytatása..nekem a keményedések után csak szivárogni kezdett a magzatvíz, nem folyt el egyből.
2014. febr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha sűrűsödik és közben erősödik a fájás vagy egyre hosszabb ideig tart egy-egy fájás, akkor indult be a szülés. Tehát azt is figyeld, hogy egy-egy keményedés mennyi ideig tart.
2014. febr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha csak keményedik, akkor nem biztos, hogy szülés. Lehet álvajúdás is. Nekem 37. héten volt, szabályos 3-5 percesek, másfél napig. De nem erősödtek, nem tágultam és leállt. Lányom végül a 41. hétre született. Ha akkor bemegyek a kórházba, tuti babával jövök haza, mert fájásgyengeséggel "Megszülesztenek". Jó tipp a forró vizes fürdő. Ha nem erősödnek ott sem, vagy elmúlnak, akkor jósló, ha a vízből kiszállva erősödik, akkor igazi. Jó lehet még, ha megpróbálsz aludni. Jóslókkal ez sikerülni fog, rendes fájásnál pedig TUTI felébredsz. Addig is legalább ha ez már AZ, akkor pihentél egyet a nagy munka előtt. ;)
2014. febr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van nálatok valami front? Az is okozhatja. Tereld el a figyelmedet valamivel (ha tudod). Ha CSAK JÓSLÓ, AKKOR ABBAMARAD. Bár a kérdés kiírása óta gondolom már tudod, hogy szülsz-e a köv. órákban.
2014. febr. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
2 órán kereszt7l rendszeresen 6 percenként jótt. Nagy nehezen elaludtam és bár éjjel többször megébredtem rá,nem történt semmi.
2014. febr. 20. 06:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Utolsó előtti vagyok. Azt szeretném leírni, hogy ez az állapot első babánál akár még hetekig is eltarthat. Tudom, hogy nem könnyű, de ne éld bele magad minden jóslózásnál, hogy most szültök. Próbálj meg nagyon nagyon sokat pihenni, mert ez a jóslózás és az idegi feszültség, izgalom nagyon kimeríthet. Nagy szükség lesz a szülésnél az erődre! :) Én sem hittem el, de tényleg, mikor végül elkezdődött, akkor egyértelmű volt, hogy ez AZ. Remélem minden rendben lesz. Hol élsz külföldön?
2014. febr. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!