Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan orvos a Margit...

Van olyan orvos a Margit kórházban akit NEM ajánlotok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 16:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Magyar Attilát!!! Egy pökhendi,nagyképű fazon!

(én Buriknál szültem,Őt imádom és nyugodt szívvel ajánlom is!)

Jársz már valakihez?

2014. febr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Még nem. Nagyon az elején vagyok, egyelőre csak informálódom.
2014. febr. 24. 17:28
 3/14 anonim ***** válasza:

Én Burikot nem ajánlom!!!!!nála szültem

Magyar Attillánál barátnőm szült és sajnos róla sem tudok semmi jót mondani!!

Ha lesz még gyerekem nem a Margitban fogok szülni az tuti!

2014. febr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem is a magyar attila volt antipatikus, burik egyszer jött vizsgálni, semmi extra nem volt se jó se rossz. Viszont a saját orvosomat nagyon ajánlom (tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de muszáj elmondanom :)), sárvári jános, becsületes, lelkiismeretes és empatikus és emellett jó szakember! Mikor szülsz?
2014. febr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én nem szülnék a Margitban (és nem is ott fogok), hiába oda tartozom helyileg. Sok rosszat hallottam már a terhességem előtt is az ottani orvosokról.

Tisztelet a kivételnek, mert biztos van olyan is.

2014. febr. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem Magyar Attila volt a dokim, maximálisan elégedett voltam vele, minden nap a szülés után bejött, és a terhesgondozás során is max. figyelmet kaptam. Dehát biztos mindenkinek más tapasztalata van.Én a Mustafáról nem vagyok jó véleménnyel.
2014. febr. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Érdekes, én eddig nem hallottam rosszat a Margit kórház szülészetéről, pedig sok ismerősöm szült ott, köztük én is háromszor.

Balogh Beatrix doktornővel nagyon elégedett voltam, pedig nem volt fogadott orvosom. Burik Zoltán is vizsgált, nem volt vele semmi bajom. Szobatársam nála szült és elégedett volt. Sztanyikról is jókat mesélt több ismerősöm is.

2014. febr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A negatív élmények nekem is furák. Mint írtam,én Buriknál szültem,reggel járt le az ügyelete,mikor megjelentem. Bent maradt egész nap és este 23h.kor megcsászározott. Még hajnal 2kor bejött elköszönni,megnyugtatott,h.volt megnézni ababámat,szépen alszik,ne izguljak. Megnézte a lábát,egészséges(28.hetes uh.on úgy tartotta,mintha donga lába lenne. Nem tartozik rá a gyerek,mert az ugye onnantól kezdve a csecsemő orvos feladata,nekem mégis hatalmas dolog volt,h.ez is érdekelte!) Nyilván ettől függetlenül,lehet valaki más véleménnyel róla. Sztanyik és Sárvári tényleg jó szerintem is!

Aki Burikkal nem volt megelégedve,leírná miért? Csak érdekelne...

2014. febr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Azért van vele rossz élményem,mert súlyos fogyatékos kislányom született!!!!!kész csoda hogy él!5 évesen egy 5 hónapos csecsemő szintjén van!

Magyarnál is szült ismerősöm ahol szintén fogyatékos kicsi született!!!

2014. febr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Köszönöm,h.válaszoltál és sajnálom,h.nem egészséges a kicsid:-(

Nem akarom a kérdezőt megbántani,mert nem a kérdéshez tartozik,ha gondolod inkább írj privit...

Nem akarom Burikot,Magyart pedig végképp védeni,de nekik ehhez miben volt közük? Egyébként fogadott orvosod volt?

2014. febr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!