Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek a SOTE II...

Mi a véleményetek a SOTE II átmeneti, Tömő utcai szülészetről, az ellátásról, környezetről, stb? Vajon nyáron tényleg átköltözik?

Figyelt kérdés
Nyáron fogok szülni július vége felé, és olvastam, hogy valakinek azt mondták idén nyáron költöznek vissza. Ennek mennyi lehet a valószínűsége? Az is érdekelne, hogy milyen tapasztalataitok, élményeitek vannak az átmeneti hellyel és a SOTE II -vel kapcsolatban?

2014. márc. 1. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Augusztus végén költözik vissza, a dokim mondta nemrég.

Tapasztalatom később lesz mint Neked, de a hoxás fórumon olvashatsz véleményeket.

2014. márc. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Illetve remélem nem annyira később :) júl. legvégére vagyok kiírva, csak valahogy mindig augra számítok...
2014. márc. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy hónapja szültem ott. Meg voltam elégedve mindennel. Nekem fogadott orvosom volt, így szerencsére egy kétágyas szobába kerültem, de van fizetős szoba is. Amúgy a szobák három ágyasak, sajna szekrény nincs bennük, legalábbis abban a szobában ahol én voltam, ott nem volt. Wc, zuhanyzó a folyosón, de az is kulturált tiszta. Az orvosokról nem tudok vélemény mondani, mivel nekem magán volt, de az ügyeletes dokikkal is minden rendben volt. A nővérek is vegyesek voltak, voltak normálisak, meg voltak bunkók is, ez igaz a csecsemős osztályra. Egész nap veled lehet a baba, de este 8-ra, vagy 9-re, ez attól függ melyik emeleten kapsz szobát, le kell adni fürdetni, de utána érte lehet menni, vagy ott is hagyhatod éjszakára. Most így ennyi jutott eszembe, ha van kérdésed, írj nyugodtan, szívesen válaszolok! :)
2014. márc. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én május elején fogok ott szülni, addig sajnos nem tudok nyilatkozni. Viszont a szülésznő ismerősöm mondta hogy augusztus végén, szeptember elején költöznek csak vissza. Addigra készül el az épület.
2014. márc. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Carters válasza:
Én januárban szültem ott, tudtam, hova megyek, az összes negatívumra fel voltam készülve, nekem nagyon jó élmény volt. Fogadott orvosom és szülésznőm is volt. Indított szülés volt, de burokrepesztéstől kezdve már az egyágyas szülőszobában voltunk a férjemmel meghitten. 15 percenként ránk néztek hol tartunk, kedvesek és profik voltak. Én azelőtt sosem voltam kórházban, de csak jót tudok mondani. Kétágyas szobába kerültem (nem fizetős), naponta többször benéztek hozzánk, volt "oktatás" az első gyerekes anyukáknak, bárkitől kérdeztem, segítőkész és normális volt. Persze nem 5 csillagos hotel, de pl. a fürdő-WC teljesen felújított szép tiszta. Ha az ember normálisan áll hozzá, nem várja, hogy kinyalják a hátsóját és nem vár hotelszolgáltatást, akkor akár még jól is érezheti magát!
2014. ápr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem harom hetet sikerult megnyernem ott, sajnos korabban jott a babam, es intenziven volt. Mind az ottani, es mind az osztalyos noverek kedvesek es segitokeszek voltak, a csecsemosokhoz is barmikor fordulhattam kerdessel (mivel en sak azzal tudtam, mig nem

voltunk egyutt a babammal). Szerintem nem lesz gond. :)

2014. jún. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Decemberben szültem ott! Csak pozitív tapasztalataim voltak!
2014. jún. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!