Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tömös Tamara szülésznőről...

Tömös Tamara szülésznőről valaki információval szolgálna nekem?

Figyelt kérdés
Sziasztok!!!! Tömös Tamara szülésznőt ajánlotta az orvosom a Jahn Ferenc kórházban szülésznőmnek :) Telefonon beszéltem vele, nagyon kedves, közvetlen, segítőkész volt! Meg is beszéltünk időpontot! Ha esetleg valaki tud abban valami információt adni , vagy szült nála hogy milyen formában( összegben) honorálták a segítségét. Alkalmanként vagy esetleg a baba megszületése után. Úgy gondolom a mai világban erre rá kérdezni se kényes pont, de jobb felkészülni előre nehogy ott dobjak egy hátast...... Első gyermekem 7 éve született a Szent Imre kórházban, ott akkor nem volt választott szülésznőm. A házban ahol laktunk egy kedves szülésznő volt aki felajánlotta a segítségét! A szülés napján hajnalban hívtam ...... Pont dolgozott és ő segédkezett a dokibácsimnak is a szülésnél!!!! Ő akkor 35 ezer foritit kért, teljes megelégedettség esetén :) :) :) :) csak azért írtam le hogy legyen viszonyítási alap :) Köszönöm előre is :)

2014. márc. 3. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Azt nem tudom mennyit kér vagy kér-e egyáltalán, mert èn nem fogadtam fel, viszont ő volt benn akkor az ügyeletes. Csak jókat tudok róla mondani. Végig nagyon kedves volt, mondta hogy lélegezzek hogy minél kevésbbè fájjon. Mivel császár lett a vége így szülésnél nem tudom milyen, de szerintem nagyon megbízható és rendes. :)
2014. márc. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem Ő volt a fogadott szülésznőm, nagyon kedves, segítőkész.

Priviben mesélek róla, ha érdekel.

2014. márc. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nagyon elégedett voltam vele, csak ajánlani tudom mindenkinek! Nagyon jó, megnyugtató, zseniális, szakmailag és emberileg is!
2016. márc. 5. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!