Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Beöntés van sima szülés és...

Beöntés van sima szülés és csáaszár előtt is?

Figyelt kérdés

2014. márc. 5. 05:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam. Császárral szültem.
2014. márc. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
kórház függő,simán szültem 2x is,és mindkét alkalommal kaptam.
2014. márc. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Simán szültem. Nem kaptam beöntést. Kórház függő is, meg hogy mennyien szülnek éppen, nálunk pl egy wc volt és ott már volt egy kismama aki kapott beöntést így nekem nem adtak, mert nem tudtam volna utána hova kimenni.
2014. márc. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szfváron kúpot adnak szülés előtt
2014. márc. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
kellene kapni, én pl. kaptam császár előtt, illetve ott mindenki kap, akárhogy szül - de egyébként nem nagy dolog :)
2014. márc. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
kórházfüggő, pesti Istvánban nem adnak
2014. márc. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én sima szülésnél kifejezetten kértem, mert féltem a balesettől. Semmi extra, kicsit kellemetlen de tényleg semmi. Viszont a katéter, na az aztán tud fájni és megalázó lenni.

Egyébknt a dokim szerint a katéter a vastagbél alsó 1/3át "takarítja" csak ki, tehát ugyanúgy lehetnek balesetek ennek ellenére is.

2014. márc. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kórházfüggő! Kecskeméten,kúpot adtak. (császármetszés)
2014. márc. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Császár előtt a Dél-pestiben nem adtak beöntést.
2014. márc. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Zalaegerszegen hüvelyi szülés előtt, ha van rá idő, akkor adnak, császár előtt nem tudom. Én örültem, hogy kaptam, így is attól féltem, hogy megtisztelem a személyzetet a szülőágyon egy adaggal. Semmi extra egyébként, még kellemetlennek sem mondanám, sőt nekem gyorsította a tágulást, mikor megkaptam 3 ujjnyira voltam nyitva, mire végeztem, lezuhanyoztam, már 4 ujjon is túl voltam.
2014. márc. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!