Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gyakoribb keményedés jelezhet...

Gyakoribb keményedés jelezhet már szülést? 37. hétben járok

Figyelt kérdés
2014. márc. 7. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, csak a rendszeres fájások.
2014. márc. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 lcs ***** válasza:
a lányomat 37+2 szültem,és nekem is először csak sűrűn keményedés volt, nem volt fájás...29 óra volt a vajúdás :( de ezt ne vedd ijesztgetésnek, csak a keményedés részére akartam írni, hogy nekem azzal kezdődött...de persze ez nem jelenti azt, hogy te is mindjárt mész szülni :)
2014. márc. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 lcs ***** válasza:
ja bocsi, azt kifelejtettem, hogy természetesen a keményedések után (ezek hajnalban voltak) reggel 6:45kor elfolyt a magzatvíz...:)
2014. márc. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mivel a 37. hétben vagy igy igen készül a szervezeted a szülésre, de nem ezen fog mulni hogy mikor indul be, simán túl is hordhatod vele. Van akinek már a 30. héttöl van keményedés, mégsem szül idö elött.
2014. márc. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is már korán 28 hetesen kezdődött a keményedés, de 38 hetesen még a pocimban van,szóval semmit sem jelent, de ha elfolyik a magzatvíz, akkor abból szülés lesz.
2014. márc. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!