Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Muszáj spontán szülni faros...

Muszáj spontán szülni faros babát?

Figyelt kérdés
2. babámat várom (kisfiú) és farfekvéses. Nincs lehetőségem orvost fogadni és Debrecenben ezért nem császároznak.. nem tehetek semmit? Teljesen kétségbe vagyok esve..

2014. márc. 18. 08:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne ess kétségbe! Mikorra várod a babát? Még az utolsó pillanatban is befordulhat, volt rá péda az ismerőseim között

Egyébként nekem mindkét gyermekem cselekvéses volt. Az egyiket császárral szültem a másikat spontán. Hidd el, ha indokolt az orvos csatározni fog. Nyugi :)

2014. márc. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Cselekvéses = farfekvéses

Csatározni = császározni

Bocs

2014. márc. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A baba fekvésétől függ (lábikó van elöl, vagy popo) és a becsült súlytól. 3500 g fölött sok helyen nem engedik a spontánt.

Amúgy én ezzel nem értek egyet, mert rengeteg esetben sürgősségi császár lesz a vége, az meg sokkal rosszabb, mint a programozott.

Amúgy dettó nálam is: 2. baba, fiú, csak Pest, és én is szeretnék császárt, most még várok, mert még azért van pár hete, de ahogy dokim ismerem, szerintem nálam sem kivánságműsor lesz a dolog.

2014. márc. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok, pedig én még azt is megkaptam, hogy mivel nagyon alacsony vagyok, nem biztos, hogy van már helye a 32. hét után megfordulni.

De szerintem ez nem ettől függ, szerintem megfordulhat még.

2014. márc. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

az egyik ismerősöm simán meg tudta szülni a faros babát, neki is 2. gyerek volt. Akkor nem szokták engedni ha első gyerek ill. ahogy írták előttem is.

Egy ismerősömnek pedig utolsó előtti napon fordult be, mikor már nagy nehezen eldöntötték, hogy akkor mégis császár lesz és biztos nem tud befordulni, mert nagynak becsülték. De befordult :)

Szóval addig történhet még sokminden, a császár lehetősége is benne van. Esetleg mondd vizsgálatkor, hogy félsz és szeretnéd inkább császárral... hátha mégis úgy döntenek.

2014. márc. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, remélem csak befordul addig a kis drága!
2014. márc. 19. 06:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk faros babát mindegy hányadik automatikusan császározzák, viszont a 2. nekem a 38. hét után fordult be, így a 3.-nál a 32. héten egyelőre még nem izgulok. Azt viszont megértem, hogy izgulsz a faros szülés miatt állítólag nem veszélyes, de azért nyugodtabb vagyok, hogy nálam a császár az opció ilyen esetben. Szorítok, hogy beforduljon!
2014. márc. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2014. márc. 20. 06:58
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocs az off-ért.

De most hasonló helyzetben vagyok, 2. baba, fiú, Debrecen és farfekvéses.

Megkérdezhetem, hogy hogyan alakult végül? Klinika vagy Kenézy?

Köszönöm előre is!

2014. nov. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!