Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák ha van fogadott...

Kismamák ha van fogadott orvosom akkor fogadjak még szülésznőt is vagy egyáltalán fontosnak tartjátok a szülésznőt? Kinek volt, mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt mind a kettő, szerintem érdemes szülésznőt IS fogadni. A szülésznő nagy segítség a vajúdás, kitolás alatt, ő csinálja a beöntést, de a doki vág és varr, ha szükséges, a császárt is ő csinálja, így szerintem ő is ugyanolyan fontos.
2014. ápr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt szülésznőm. Neki köszönhetem, hogy császár után simán szültem. Támogatott a dologban, és rengeteget segített. Egyébként is érdemes szerintem fogadni, ha belefér anyagilag.
2014. ápr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És a szülesznőnek mennyit illik adni??gondolom nem mondja meg előre...
2014. ápr. 12. 13:31
 4/5 anonim ***** válasza:
A dokim pont ügyi volt mikor szültem. Bár maximálisan elégedett voltam vele, nem bántam volna ha a szülésznőm is ilyen rendes és kedves lett volna. A feladatát ő is ellátta rendesen, de jólesett volna egy mosoly vagy bíztató szó. Itt kb. 30-40 ezret szoktak kapni.
2014. ápr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is fogadtam mindkettőt megérte, szerintem ugyanolyan fontos. A szülésznő praktikuasn támogat, az orvos meg biztonságot nyújt. Mi 60 ezret adtunk, itt kb ennyit szokás a tapasztalt szülésznőknek.
2014. ápr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!