Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Szigetvári Kórházban szeretn...

A Szigetvári Kórházban szeretnék szülni, melyik orvost ajánlanátok? Rétvári Csaba vagy Écsi László?

Figyelt kérdés

#szülés #Szigetvár #Rétvári Csaba #Écsi László
2014. máj. 13. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Igaz még csak egyszer, de a Rétvári Csabanál voltam! Most csütörtökön megyek legközelebb a magánrendelésére! Nagyon kedves, humoros, mindent részletesen elmagyarázott...elég szókimondó, de nekem ez tetszik és ennyit még soha nem nevettem nőgyógyásznál :) Egyedül az nem tetszik, hogy nem ad időpontot, hanem érkezési sorrend van, de a múltkor is elment 1 órát ultrahangozni, úgyhogy majdnem 2 órát várakoztunk. Nem tudom, hogy Écsi Lászlónál, vagy a többi orvosnál van-e időpont, de ha igen, akkor lehet, hogy CSAK emiatt valtok, hiszen az utazás is elvisz Pécsről oda-vissza 1 órát.
2014. máj. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én Kerner Gáborhoz jártam, Pécsen van magánrendelése, nem kellett utazgatnom. Egyébként mind szimpatikusak voltak!
2014. máj. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kerner Gábornak van UH gépe a magánrendelésén?
2014. máj. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Van, de régi tipusú. A komolyabb uh-ra beküldött a kórházba, meg ha bármi miatt kellett menni Szigetvárra (pl. cukorterhelés vagy valami), akkor mindig csinált uh-ot is.

Pl. amikor NST-re jártam, akkor mehettem munka után, este Szigetvárra, igy a férjem el tudott menni, nem kellett buszoni, és olyankor is mindig volt uh is, nézte a keringést meg mindent.

2014. máj. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bárkit is választasz, Szigetvár szuper hely :) Jófejek a dokik, segitőkészek a szülésznők, NST alatt mindent elmesélnek, meg lehet beszélni velük minden tudnivalót, akkor is, ha nincs fogadott szülésznőd (nekem egyik szülésnél se volt). Szuper kedves az ambulancián is a nővérke, a vérvételnél is normálisak szoktak lenni a hölgyek, a csecsemősök se bunkók, sőt :)
2014. máj. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

A Rétvári Csabát választottam, voltam is nála csütörtökön, nagyon szimpatikus volt. Úgyhogy biztosan nála fogok szülni.

2014. máj. 18. 16:42
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt tudja valaki esetleg, hogy mennyit szokott kérni a szülésért? Vagy mennyit adtatok neki?
2014. máj. 18. 16:48
 8/9 anonim válasza:
Sok sikert!
2014. máj. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ismerősöm akit kikérdeztem alaposan és azt mondta, hogy akármelyik dokit választom mindegyik jó.

Voltam érdeklődni és aranyosak az ápolók is, énis Szigetvárra megyek majd (csak még később lesz aktuális).

2014. jún. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!