Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiknek lapos a medencéjük,...

Akiknek lapos a medencéjük, azokat általában császározni kell? Lapos medencéjű anyukák, nektek hogy volt?

Figyelt kérdés

Alapjáraton nagyon vékony vagyok, a medencém oldalról nézve nagyon lapos (medencekörzővel 2-3 centivel kisebb az átmérője, mint amit minimumnak adnak meg), a 34-es gatya általában eláll derékban mindig (magasságom átlag: 168 cm). Lehet, hogy emiatt majd császározni kell?

Veletek hogy volt?



2014. máj. 16. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, mert egyrészt a gyerek méretétöl is függ, meg a terhesség végéig sokat v´latozhat is.


Nekem is azt mondták elöre, hogy több cm hiányzik, ennek ellenére minden további nélkül meglett a baba csázsár nélkül, és nem is tartott sokáig.

2014. máj. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!

én is vékony vagyok (27 nadrágokat hordtam)

Terhesség alatt a vége felé elviselhetetlenül fájt a medencém mintha húzná szét valami.

Azt mondták az jó mert tágul a medencém és könnyen fogok szülni.

ehhez képest amikor szültem egyszer éreztem h. nyomnom kell ekkor felnyúlt a doki és közölte h. császár mert nem tágult tovább a medencém és nem jön át a feje ott a méhnyakam meg el tűnt úgyhogy nekem császár lett a vége és most hogy voltam a 6 hetes kontrollon mondta a dr.-nő ha megint baba lesz ismét császár mert nem tud kitágulni a medencém.

De az eggyik ismerősöm vékonyabb mint én neki 3 gyereke van és mind a 3 természetes szülés volt neki!

úgyhogy ez nem mérvadó h. valaki vékony vagy nem!

Sok sikert

2014. máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is 168 centi vagyok és egészen fél évvel ezelőttig 26-27-es nadrágokat hordtam (és sokszor még azok is le akartak esni rólam). számít a körmérete is (most egy ideje az 93 cm nekem) meg az a hossz is ami a két csípőlapát között van. nekem azt mondta a doki, hogy legtöbbször ki tud annyira tágulni, már a terhesség alatt is, hogy nem lesz belőle császár attól, hogy oldalt lapos (nekem is lapos). meg a gyerek méretétől is függ persze.
2014. máj. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!