Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátvarrattal hogy lehet wc-zni?

Gátvarrattal hogy lehet wc-zni?

Figyelt kérdés
Nagy dologra gondolok, nem fog kiszakadni, fájni?
2014. máj. 17. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem vágtak szülésnél, hanem szakadtam. Ráadásuk középen. De szerencsémre nem végig.

Én is nagyon féltem az első nagyvécétől, amit ráadásul a kórházban kell produkálni, de nem fájt.

Csak kicsit kellemetlen volt. Hidd el, összevarrják azt úgy, hogy egy kis kaki nem szakítja szét! :-)

2014. máj. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szakad nem fáj,nem csíp.Első szülés után én is féltem de semmi kellemetlen nem éreztem pedig hatalmas gátvarrásom volt(átlagosan 4 öltés nekem 12 volt).A másodiknál már tudtam,hogy nem fáj úgyhogy nem is féltem elmenni pisilni meg nagy vécézni.
2014. máj. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem fájt minden. Szakadni nem szakadt.
2014. máj. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 szabad név? válasza:
100%
Nekem a „nagy dolog” fájt, nem csak az első alkalommal. Ettől még szakad fel a varratod . Amikor itthon voltam napi többszöri kamillás lemosással hamar gyógyult.
2014. máj. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
ha jól emlékszem, úgy volt, h vártak kb 1-15 napot. ha azalatt "magadtól" nem jön az ihlet (ami gyakori, kapsz egy enyhe hashajtót, ami azt a célt szolgálja, h könnyebben, erőlködés nélkül menjen a szülés utáni első nagydolog. szakadni nem fogsz, valószínűleg fájni se nagyon, de ez utóbbi már egyedi. nagyon nyomni, túlságosan erőlködni nem szabad(mármint a dolog végzése közben) - épp azért a hashajtó, h erre ne is legyen szükség. de ezt majd elmondják ott is
2014. máj. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 szabad név? válasza:
Korábbi válaszomban kimaradt a NEM szó. Helyesen; Ettől még nem szakad fel a varratod. Különben ne izguld túl a dolgot. Mindenkinek más a fájdalomküszöbe. Ami nekem nagyon fáj, lehet, hogy másnak csak kellemetlen. Nyugi, minden megy majd a maga rendjén.
2014. máj. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
fúúúú,nekem nagyon rossz volt az első, vagy fél órát kínlódtam a wc-n mire ki mertem nyomni,mert sajna nem csúszott ki magától,mint azt mástól hallottam... az aranyerem is kijött pont akkor,az előtt még sosem volt,attól is nagyon megijedtem. még itthon is nagyon rossz volt, rettegtem minden wc-től,hashajtót szedtem,h. legalább kemény ne legyen, szinte állva wc-ztem,h. ne feszítsen annyira közben... remélem nekd nem lesz ilyen tortúra!
2014. máj. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én nemrég kérdeztem meg a kórházban, hogy hogy is működik ez, és lehet kérni hashajtót sőt, ott adnak is ha 1. nap nincs széklet. elvileg kúpot is használhatok nekem attól mindig híg lesz a székletem és könnyen ürül. valakinek nem használ annyira, de ezt érdemes előtte kitapasztalni.

én is félek, mert nekem egyszer volt végbélrepedésem és az is nagyonm rossz (1 hétig nagyon fájt a székletürítés amíg be nem gyógyult, akkortól vannak kúpos tapasztalataim).

2014. máj. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
elso szulesnel feltem nagyon, oriasi aranyerem lett a szulestol es 15 oltest kaptam. El se tudtam kepzelni, hogy belolem valaha tavozni fog barmi is. Aztan kaptam glicerines kupot es siman ment. Most mar viszem magammal, hogy ne kelljen a noverekre varnom, hanem ha erzem akkor mindjart keznel legyen
2014. máj. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerencsém volt, mert a szülés előtti laza produktum még kitartott a szülés utáni pár napban. De iszonyatosan féltem az első alkalomtól, még a pisit is alig mertem elengedni. És ott abban a pillanatban fájt is, nem is a wc-zés miatt, csak ugye friss sebbel mozogni, menni, leülni, szenvedtem, na... De túléltem, így utólag nem volt olyan gáz.
2014. máj. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!