Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » VIII. kerületi lakosként...

Ágikka kérdése:

VIII. kerületi lakosként melyik kórházban szülhetek ingyen?

Figyelt kérdés

2014. máj. 18. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Szülés ha nem magánkórházba van mindenhol ingyenes. Területileg ahova tartozol oda visz a mentő.
2014. máj. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Legkisebb felől indítva a legnagyobb felé:

1. a területileg illetékesben

2. ahol a fogadott dokid szüleszt

3. bárhol, hiszen, ha bemész, hogy te most szülsz, nem fognak elküldeni, hogy szülj máshol (gondolom, nem progicsászár, mert akkor lenne fogadott orvosod és tudnád, hova kell menned majd)

2014. máj. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De az a kérdésem, hogy hová tartozom? A Népszínház utcában lakom.
2014. máj. 18. 17:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom akkor a Péterfy kórház ahova tartozol. De jobb ha megkérdezed a védőnődet.
2014. máj. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Màr èn is fel akartam tenni ezt a kèrdèst! Tudomàsom szerint a Pèterfy Sàndor utcai korhàzhoz tartozunk de lehet hogy a Szent Istvànba,mivel felnött ügyeletre oda tartozunk!
2014. máj. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Régen Szent Istvánhoz tartozott a szülészet, nemrég változott meg és legalább egy éve a Péterfy S. utcai kórházhoz tartozik (tavaly szültem).
2014. máj. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szóval ezt a védőnő tudja megmondani? Nincs erre valamilyen oldal, ahol meg lehet nézni? Azt hittem, hogy a SOTE i, vagy 2 a mi kórházunk.
2014. máj. 18. 18:02
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, tehát, ha nincs se fogadott orvosom, se szülésznőm, akkor csak a Péterfybe mehetek?
2014. máj. 18. 18:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Én lakcím alapján a Sote 2-re tartozom,de én a Szent Imrébe mentem,mert ott szültem az elsőt(2010.09.) is,illetve az van a legközelebb...ingyen volt a szülés,mindkét esetben..első fogadott dokinál,második is az lett volna,de pont a szabija alatt indult meg a fiam(2013.09.),kis könyvbe nem volt beírva,hogy kinél fogok szülni és mégse küldtek el.szerintem menj abba ami legközelebb van vagy amelyik a legszimpatikusabb!
2014. máj. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én a Baross utcában lakom és a Péterffyben szültem. oda tartozom,de amugy is ott szültem volna.
2014. máj. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!