Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a terhesseg alatt nem...

Ha a terhesseg alatt nem lettem csikos akkor szules utan meg lehetek vagy mar nem? Annyira felek hogy csikos lesz a hasam!

Figyelt kérdés
a hasleszoritot erdemes hasznalni szules utan?
2009. dec. 29. 20:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
tutira olyan a bőröd, mint nekem. rugalmas. 2 gyerek mellett sem vagyok csíkos. utána sem alakult ki.
2009. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
szülés után már biztos nem leszel.Hasleszorítót?Amikor kórházban voltam, már a szülést követő nap rámszóltak az ápolók, és a dokim, hogy vegyem fel.Sajna megvettem, de nem vittem magammal.Utána azért sokáig viseltem.Jól tartotta a hasam.Én a bugyis változatot vettem.Alul ki lehet csatolni, ha mész a mosdóba.Nem kell lecincálni magadról.
2009. dec. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem sem volt semmi a terhesség alatt, kb 3 hós volt a picim, mikor megjelentek, de kevés... :(
2009. dec. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csíkos lettem, ha a szülésig megúsztad, utána már nem lehetsz. Hasleszorító hasznos lehet, főleg, mert ha tényleg ennyire rugalmas vagy, nagyon gyorsan visszaállítja az eredeti állapotot. Alatta viszont krémezd magad mindenféle feszesítő krémmel, és gyors lesz a siker. Nekem sajnos nem volt szerencsém, rémálom a hasam.
2009. dec. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

ha terhesség alatt ill.szülés közben nem lett csíkos akkor már nem lesz az.

a hasleszoritó szerintem is jó mondjuk nekem a hasam nem volt nagy egyik szülésem után se, mert a hasizmom vhogy kellően erős, tehát nem maradtam pocis egyik babám után se, de a bőrömön viszont semmit se segített a hasszoritó, eszméletlen csúnya ahogy meg van kicsit nyúlva és tiszta csik az egész :(((

2009. dec. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem nem volt csíkos a hasam terhesség alatt,pedig 25kg-ot híztam,melyből 17kg lement szülés után 2 héten belül..(nagyon vizes voltam)utána sem lett a bőröm olyan..ha eddig nem volt,nem is lesz..Hasleszorítót nem használtam,nem igazán érdekelt akkor,hogy nézek ki..A maradék súlyfeleslegemet,meg majd ledolgozom valamikor..:-)6 hós kiscsajszi mamája
2009. dec. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Te annyira félsz, én pedig csíkos hassal is boldog vagyok!
2009. dec. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Terhesen én sem láttam a csíkjaimat.Ahogy "összement" a bőröm szülés után azonnal látszódtak.Bikinit már nem fogok felvenni,de szép emlék a szülésemről,...és hát van egy gyönyörű babám.Annyi baj legyen.
2009. dec. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én sem csíkozódtam, csak kentem magam, mikor eszembe jutott, meg mikor nagyon száraz volt a bőr a pocimon. Aztán mikor már nem láttam semmit a nagy hasimtól el is felejtettem nézegetni.

Már itthon voltunk szülés után pár nappal, amikor eszembe jutott, hogy megnézzem, lettek e végül csíkjaim. Szerencsére nem. (ugyanígy voltam a mérleggel is: pár nap eltelt, mire eszembe jutott ráállni, hogy mennyi ment le, mennyi vagyok)

Hasleszorítót én is terveztve, de eltérőek voltak a vélemények, így nem adtam ki rá 4-5000 Ft-ot, gondoltam majd szülés után megveszem a jó méretet, ha kell. Azóta is veszem. :o) A hasim kb. akkora, mint 15 hetesen, de kb. ekkora is volt a babó előtt is... majd tornával rendbehozom.

2009. dec. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem a hasam már a 12. héttől csíkos volt, hát nem egy szép látvány most sem:( Viszont máshol egy db sem volt a szülésig. Utána elölről a combom csíkos lett, meg két oldalt a hasam magasságában az oldalam. Hogy mitől most sem tudom.
2009. dec. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!