Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésre felkészítő homeopátiá...

Szülésre felkészítő homeopátiás szer szedése: mikor, mit, hogyan? Az, hogy 36. Heten kell elkezdeni, azt jelenti, hogy 35 hetes 1 napos kortól mar szedhető?

Figyelt kérdés

#szülés #homeopátia #homeos bogyó
2014. jún. 4. 11:05
 1/10 Golan Trevize ***** válasza:

Homeopátiás bogyóból teljesen mindegy, hogy mikor, "mit", mennyit szedsz, avagy sem.

Nem használ semmit, de legalább nem árt.

A homeopátiás bogyó ugyanis 100% tejcukor.

2014. jún. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:-) lehet, hogy igazad van! Csak gondoltam hátha :-D
2014. jún. 4. 11:32
 3/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..


ezt találtam neked.


Van egy homeopátiás honlap, ahol különböző kiskönyvek is letölthetők, többek között a szülés-szoptatás témakörét is érintik.


[link]

jobb alsó sarok


Nekem amúgy bejött a homeopátia, tejserkentésre használtam, és megfázásnál is alkalmazzuk. Ha csak pszichésen hat, nekem tökmindegy, a lényeg, hogy hat ;)

2014. jún. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszi!!!!
2014. jún. 4. 14:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Caulophyllum-ot szedtem a betöltött 36.héttől 2-2 bogyót reggel, este. Ez természetes oxitocin, segít tágulni. Szülés előtt és után Arnica-t szedtem, 5 bogyót, napi 2x. Vérzéscsillapító, segíti a gyógyulást. Emellett málnalevél teát ittam. Az eredmény egy gyors és könnyű szülés (első gyenge fájástól a babáig 5 óra telt el)és gyors regenerálódás.Hozzáteszem, korábban nem hittem az ilyen szerek hatásában, de szülés előtt úgy voltam, kipróbálom. Megérte!:-D
2014. jún. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Golan Trevize ***** válasza:

"Vérzéscsillapító"


Ezt légy szíves klinikai teszttel igazold...

2014. jún. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igazold te azt, hogy nem hat :D
2014. jún. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Golan Trevize ***** válasza:
Az elég igazolás, hogy nincs benne semmi hatóanyag sem hatásmechanizmus, ami a véralvadásra bármilyen hatással lehetne?
2014. jún. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Aki nem hisz a homeopátiás szerekben az úgyis a hatásosságát fogja megkérdőjelezni, aki meg hisz benne, az pedig ajánlani fogja. Ezen szerintem nem itt kell összeszólalkozni. A lényeg, hogy ha Te szeretnéd szedni próbáld ki, ártani tényleg nem fog és sok szülésznő is javasolja. Amit szoktak ajánlani az a Caulophyllum, a Cimicifuga és az Arnika. Ezek után olvass a neten, leírják több helyen, hogy mire hat és hogyan kell szedni.
2014. jún. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek koszi! Elkezdtem! :-)
2014. jún. 6. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!