Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Bakó Ferenc milyen orvos?

Dr. Bakó Ferenc milyen orvos?

Figyelt kérdés

Kecskeméti szülész-nőgyógyász.

Az egyik ismerősöm őt ajánlotta, de nem tudom hogy vezette le nála a szülést, és mennyiért. Ha valaki ismeri, vagy tud róla valamit, kérem írja meg!


2007. okt. 17. 14:42
 1/4 anonim válasza:
100%
Szia Én a Bakó doktornál szültem én személy szerint meg voltam vele elégedve mert egy nagyon rendes doki és csak felszívódós varrtot használ úgyh.nem kell parázni a varratszedéstől mert nála nincs ilyen!Én ügyeletben szültem igaz nála de én csináltattam neki egy édességes kosarat mint kiderült a csokit nagyon szereti és van neki két pici gyereke! :)
2008. máj. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Azóta már én is megszültem nála, és nagyon aranyos volt! Bár én végül őt fogadtam meg, sőt hozzá jártam terhesség alatt is. :)
2008. máj. 5. 15:36
 3/4 anonim válasza:
100%

Én is csak jót tudok mondani. Hozzá járok Kecskemétre, de nagyon rendesnek bizonyul. Csak veled foglalkozik, kedves, humoros. Nem bántam meg, hogy őt választottam.

Minden jót.

2008. máj. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Csatlakozom!:-) Én is csak csupa jót mondhatok róla! Három hónapja szültem nála a kislányomat. Hozzá jártam egész terhesség alatt. Túlhordtam a babám, így befektettek, de ő a szabadsága alatt is rendszeresen bejárt.

Egyesek szerint nagyképű, de mondom én csak jót tudok róla mondani, velem mindig rendes volt.

2009. nov. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!